تاریخ درج خبر : 1394/12/05
کد خبر : ۵۳۴۹۸۲
+ تغییر اندازه نوشته -
محسن فروزان

در نبود سید اصلاحات با چشمان اشکبار دست محمد بهرامی را بفشارید

شاید هنوز غبار نگرانی و ناراحتی را در شهرم احساس کنم، شاید هنوز اشکهای همفکران اصلاطلبم در استقبال از چهره شهیر اصلاحات استان خشک نشده باشد درست است هنوز بغض های ترک خورده مردم زادگاهم در نبود چهره محبوب اصلاحات ترمیم نشده است باید باور کنیم که استقبال مردم این دیار از کسی که در قلب این مردم ماندگار و فراموش نشدنیست بی‌نظیر است و اما در نبود مرد شماره یک این جریان با بغض های ترک خورده سکوت خویش را میشکنیم چون سید اصلاحات حجت را بر ما تمام کرد و اکنون که قلم میرانم شایعات جریان منفعت طلب که از نردبان جریان اصلاح طلبی وارد بهارستان شدند آزارم میدهد و مردم باید باور کنند که سید شجاع اصلاحات تسلیم کسانی که قبل از ورود سید با برنامه مهندسی شده ستاد ایشان را در دست گرفته اند نشد و دست رد بر سینه آنان زد و حق انتخاب را به خود مردم واگذار کرد و اما وظیفه تفکر اصلاح طلبی چیست؟ ما میدان را به اصولگرایان چه افراطی و چه معتدل نخواهیم داد، ما بر روی قوم گرایی خط ابطال خواهیم کشید، ما به خروجی اصلاحات احترام می گذاریم و سکوت خویش را با اقتدار می شکنیم، تفکر اصلاح طلبی به کما رفته در زادگاهم باید از خواب دوازده ساله برخیزد و به رای شورای هماهنگی اصلاحات احترام بگذارد، زیرا تفکر اصلاح طلبی دنبال منفعت نیست و برای تفکر و عقیده اصلاحاتی خود می جنگد، ما تفکرمان را معامله نمی کنیم و تسلیم صحنه آرایی خطرناک نخواهیم شد، ما مخالف خروجی شورای هماهنگی حرکت نمیکنیم، زیرا خانواده دوست هستیم و به خانواده اصلاحات خیانت نمی کنیم و به رای شورا تمکین میکنیم.
کسانی که همواره در این فرصت ناچیز به سوی قدرت وقت گرایش دارند و پایبند به اصول نیستند و یا اصول خود را فدا کرده اند برگردند،درغیره اینصورت اگر به خروجی شورا تمکین نکنند مقدمه انشقاقی را که جریان رقیب منتظر آن هستند را در بین این جریان فراهم میکنند و باعث اضمحلال این تفکر پاک در زادگاهم خواهد شد و باید دنبال شناسنامه المثنی با عقیده اصولگرایی باشد، ما حامی بهرامی نیستیم حامی تفکر اصلاح طلبی هستیم، ما دنبال شخص نیستیم بهرامی امروز یک شخص نیست بلکه یک جریان است، یک تفکر است، بهرامی کسیست که در دوران خفقان در تالار بلوط یاسوج فریاد زد جوهره من اصلاح طلبی است، بهرامی همان جریانیست که در انتخابات ریاست جمهوری گذشته اولین کسی بود که برای مسولیت سنگین ستاد دکتر عارف قدم در میدان گذاشت و در روز ثبت‌نام در فرمانداری بویراحمد به اسم اصلاح طلبی ثبت‌نام نمود، پس بیایید برای دفاع از آرمان اصلاح طلبی دست دکتر بهرامی را بفشارید و همه همفکران اصلاح طلبم را به اجماع دعوت میکنم.
نگذارید سرگذشت جریان اصلاحات به سرگذشت کهگیلویه بزرگ دچار شود.
حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه *ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • فاطيما كرمي گفت:

  حالا حتما برای حمایت باید چشم ها اشکبار باشه ؟/ !!!/

 • مخاطب سایت استان گفت:

  جناب آقای فروزان خروجی شورا هیچکس قبول ندارد چرا ایشان را گزینه همه اصلاح طلبان خطاب می کنید ضمنا” بالفرض اگر گزینه نهایی هم باشه همان قوم گرایی طایفه آقایی همچنان ادامه دارد تفکر اصلاح طلبی را بدنام نکنید

 • ag.beheshti@gmail.com گفت:

  خواهش می کنم دیگر از این لقب سید اصلاحات برای آقای سید باقر موسوی جهان آباد استفاده نکنید. سیدی که کوچگترین گامی برای یکسو کردن طیف اصلاح طلبان در این موقعیت حساس سیاسی برنداشت. سید عزیز قصه انتخابات و حضور اصلاح طلبان در تمامی دوره های آینده بر روی زبانهاست و مردم بیدار بویر احمد و دنا این بی اعتنای شما به سرنوشتشان را فراموش نمی کنند… حنای شما دیگر برای اصلاح طلبان واقعی بویراحمد و دنا رنگی ندارد..

 • اصلاح طلب منصف گفت:

  با سلام و پوزش فراوان خدمت همه مردم عزیز و بخصوص نویسنده محترم مقاله و تمام کاندیدهای محترم .
  (بجای اسب شاهی خر ببندیم ). حکایت دم از اصلاح طلبی زدن کاندیدها و هواداران آنها مصداق دقیق حکایت فیل دیدن مردم در اصطبل تاریک از مثنوی معنوی مولوی است ، که هر کسی به ذن خود شکل فیل را توضیح و توجیه میکرد … ( هرکسی از ذن خود شد یار من // از درون من نجست اسرار من ) . .. مردم شریف ، نه بهرامی و نه زارعی هیچکدام نتنها اصلاح طلب نیستند بلکه ضد هر گونه اصلاح طلبی هم هستند ( عمل آنها). فقط توی این چندروز تبلیغات نون اصلاح طلبی را هم طلب میکنند .

 • شاپور گفت:

  با سلام
  امروز شاهد حماسه تاریخی از طرف طیف اصلاحات هستیم . از طرفی از آقای خاتمی اعلام حمایت از دکتر بهرامی شده از طرفی دیگر دختر هاشمی رفسنجانی برای آقای دکتر بهرامی حمایت کرده و از طرف دیگر سید اصلاحات به گزینه نهایی اصلاح طلبان روبوسی می کند و از ایشان حمایت می کند. درود خداوند به این ملت غیور و توانمند اصلاحات .
  درود بر هاشمی
  درود بر خاتمی
  درود بر سید اصلاحات
  درود بر دکتر محمد بهرامی پیروز مجلس دهم شورای اسلامی

 • امیر گفت:

  با سلام خدمت نویسنده محترم.یک سوال از شما بزرگوار.آیا یک فرد نیازمند به عصا میتواند برای نگه داشتن خود به هر چوب دستی با اطمینان تکیه دهد؟آیا دیوار بیست سانتی و چهل سانتی برای شما به یک اندازه بار تحمل میکند؟آیا ابهت کنجشک وعقاب بواسطه پرنده بودنشان به یک اندازه به چشم می آیند؟آیا ملاک شما اصلاحات است یا اصلاحاتی بودن؟در آخر به شما عرض کنم مدیریت مدیر میخواهد هر مدیر نمیتواند مدیریت داشته باشد.با عرض پوزش از همه کسانی که فکر کنند بنده طرفدار جناه خاص و یا مخالف شخصی خاص هستم.خدا را قسم یاد میکنم که بی طرف بی طرفم

پربازديد