تاریخ درج خبر : 1394/12/05
کد خبر : ۵۳۵۰۱۸
+ تغییر اندازه نوشته -

تیراندازی زن بویراحمدی در حین استقبال از یک نامزد انتخاباتی

زنان کهگیلویه وبویراحمد در عرصه تبلیغات انتخاباتی نقش پررنگی را دارند، تصاویر تیراندازی یک زن بویراحمدی در استقبال از یک کاندیدا در سایت خبری ایل بانو یاسوج جلوه متفاوتی ازایفای نقش حماسی و متنوع زنان این دیار است.

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی زنان کهگیلویه وبویراحمد ایل بانو؛در دیدار یکی از کاندیداهای دهمین دروه مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا با مردم یک منطقه علاوه بر قربانی کردن بزغاله و شلیک هوایی به نشانه استقبال یک صحنه جالب نیز به چشم می خورد.
در این بازدید انتخاباتی کاندیدای بویراحمد و دنا یکی از زنان بویراحمدی با در دست داشتن اسلحه به نشانه استقبال از این کاندیدا چند شلیک هوایی را در دستور کار قرار می دهد تا لحظه ورود کاندیدای مورد دلخواهش را جشن بگیرد و سایر اهالی منطقه را از این ورود آگاه سازد.
هرچند مسئولان انتظامی و قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد نسبت به استفاده از اسلحه در مراسم های مختلف هشدار داده و اعلام کرده اند که با متخلفان به شدت برخورد خواهد شد اما همچنان از سوی برخی افراد در جشن های شادی و عزا از اسلحه استفاده می شود.
چندی پیش در مراسم تشییع جنازه یک فرد در یکی از دهستان های شهرستان بویراحمد اصابت گلوله به سیم های برق موجب پاره شدن سیم ها و زخمی شدن چند نفر شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد