تاریخ درج خبر : 1394/12/05
کد خبر : ۵۳۵۰۲۳
+ تغییر اندازه نوشته -

نظری: نماینده‌های فرماندار امین مردم هستند/لزوم رعایت مقررات در شعب اخذ رای

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان بویراحمد امروز نشست فرماندار بویراحمد با نماینده‌های فرماندار در شعب اخذ رای برگزار شد.
محمدکاظم نظری در این جلسه با تاکید بر اینکه نماینده های فرماندار باید با آمادگی کامل در شعب اخذ رای حاضر شوند و در برگزاری انتخابات سالم تلاش کنند، گفت: نماینده های فرماندار به عنوان امین مردم هستند و نباید ذهن نماینده‌ها به گونه ای باشد که آرایی برای کاندیدا جمع آوری کنند.
فرماندار بویراحمد در ادامه با تاکید بر اینکه نماینده های فرماندار باید آرامش را در شعب اخذ رای حفظ کنند و با رای دهندگان در روز انتخابات با طمانینه برخورد کنند و آرامش بر شعب اخذ رای را حفظ کنند، گفت: روز رای گیری باید بدون هرگونه تنش و مشکل برگزار شود.
نظری با بیان اینکه نماینده های فرماندار قابل اعتمادترین افراد هستند و باید این اعتماد را پاس بدارند، بیان داشت: سلامت انتخابات مهم بوده و باید با آرامش خاطر این انتخابات برگزار شود و سعی در جلب اعتماد نماینده های کاندیداها داشته باشند.
این مسئول ادامه داد: نماینده های فرماندار باید قاطعیت لازم را داشته باشند و در صوئرت هرگونه تنش موارد را ساماندهی کنند.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان بویراحمد ضمن تاکید مجدد به نماینده های فرماندار در شعب اخذ رای تصریح کرد: نماینده های فرماندار حق اینکه به کسی در شعب توصیه شود یا رای بنویسند ندارند و در صورت هرگونه اقدام خلاف قانون تخلف محسوب می‌شود.
نظری در صورتی که در شعبه اخذ رای مشکلی باشد دو نماینده مستقر می‌شود، گفت: بازنشر شعب بسیار مهم است با نهایت احترام و بر اساس قانون مهم است و نماینده های فرماندار ناظر باشند و حق مداخله ندارند در صورتی که اشکالی وجود داشت و وارد بود پیگیری های لازم را انجام دهند.
وی تصریح کرد: نماینده های فرماندار در صورت موارد خاص و مهم و مشکلات اساسی با شماره ویژه فرماندار تماس بگیرند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد