تاریخ درج خبر : 1394/12/06
کد خبر : ۵۳۵۲۰۱
+ تغییر اندازه نوشته -

رضا عسگری: اصلاحات در مقابل جریانی تمامیت خواه و کاسب کار قرار دارد/پشت سرنامزد اصلاحات قرار گیرید

رییس مجمع اصلاح طلبان شهرستان بویر احمد و دنا و استان گفت:در فرصتی تاریخی ،تصمیم تاریخی گرفتیم و آن معرفی محمد بهرامی به عنوان نامزد اصلاح طلبان شهرستانهای بویر احمد و دنا است.
وی ادامه داد:اصلاح طلبان و جریان اصلاحات در مقابل جریانی تمامیت خواه و کاسب کار قرار دارد و باید به هوش باشند از بین کاندیداهای موجود تنها بهرامی را اصلاح طلب تشخیص داده کسانی که پشت سر کاندیداهای اصولگرا قرار دارند کاری غیر اصلاح طلبانه می کنند.
سید رضا عسگری افزود:ما آقای هدایت خواه و زارعی را اصولگرا می دانیم اگر کسی مدعی اصلاح طلبی باشد و پشت سر اصولگراها قرار گیرد اصلاح طلب نیست.
اصلاح طلبان باید به کسانی که خود را اصولگرا می دانند و در عملکرد گذشته خود اصولگرا بودند رای ندهند آنهایی که امتحان خود را پس داده اند و در طیف اصوتعریف می شوند رای ندهید که این باعث قضاوت تاریخی خواهد بود.
اصولگرایان حق مصادره اصلاح طلبی و بهره برداری از اصلاح طلبان را ندارند
وی با بیان اینکه به کاندیدایی رای دهید که به روحانی رای داد و در ستاد وی فعالیت داشت ادامه داد:به کسانی که علیه هاشمی نامه نوشتند و حامی روحانی نبودند رای ندهید.
وی تاکید کرد:امروز اتاق فکر اصولگرایان قصد دارند حامیان دولت را رد کنند و خود را اصلاح طلب جا بزنند . برخی اصلاح طلبان با تهدید یا تطمیع پشت سر این اصولگرایان قرار گرفته اند .
عسگری توصیه کرد: به تعداد معدودی از اصلاح طلبانی که در توهم قرار گرفته اند و دارند به خطا می روند می گویم امروز در شرایط تاریخی قرار داریم پس پشت سرنامزد اصلاحات قرار گیرید.
این چهره اصلاح طلب تاکید کرد:به عنوان عضو خانواده اصلاحات و کسی که تاکنون ذره ای در این راه عقب نشینی نکردم و می گویم در چند روز گذشته تعداد معدودی از افرادی که سابقه و شناسنامه ندارند مدعی شدند که اصلاح طلبان به اصولگرایان پیوستند اما می گویم اصلاح طلبان شناسنامه دارند شناسنامه آنها شورای سیاست گذاری جبهه اصلاحات کشور و استان است و این جبهه در بویر احمد و دنا بهرامی را به عنوان نمانیده خود معرفی کرده است.
وی ادامه داد: سزاوار نیست رای بخشی از اصلاح طلبان به سبد نامزدی ریخته شود که صراحتا خود را اصولگرا می داند اگر می خواهید بویر احمد و دنا در مسیر پیشرفت قرار گیرد و پیشرفت آن سرعت گیرد به بهرامی رای بدهید .
اگر می خواهید از دولت تدبیر و امید حمایت کنید و یا به اصلاحات رای دهید پس بهرامی را انتخاب کنید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • دانشجویان دانشگاه یاسوج گفت:

  درود بر مردان سخت روزگار و اصلاحات درود و صد سلام بر عسکری -پادیاب -شریفی -عرفانی -رضاتوفیق ؛ ما دانشجویان اصلاح طلب دانشگاه یاسوج تحت هر شرایطی در کنار شما خواهیم بود تا به لطف خدا ……………………………………………………………. آزاد کنیم . دانشجویان اصلاح طلب دانشگاه یاسوج

 • دهدشتی گفت:

  تصاویر سخنرانی و اجتماع باشکوه دکتر کامرانی در دهدشت تو صفحه نیست؟؟؟؟؟؟؟
  لطفا از سایت کبنانیوز تصاویر را بگیرید کامل و خوب است.

 • سایت خبری کهگیلویه از دسترس خارج شده؟؟؟؟ گفت:

  سایت کهگیلویه بعد از انتشار مراسم باشکوه سخنرانی دکتر کامرانی در دهدشت از دسترس خارج شده؟؟؟سایت استان پیگیری کنید قضیه چیه؟؟؟؟؟ چون عکسهای مراسم سخنرانی دکتر کامرانی در دهدشت در سایت های خبر لنده خبر دیشموک آوای ماغر و پایگاه خبری چرام تصاویر مراسم سخنرانی بدون تصویر انتشار یافته.خودتون هم میتوانید نگاه کنید.خیلی مشکوکه!!!!!!

 • پاتاوه گفت:

  درودبرسیدبزرگوار سیدرضاعسکری.متاسفانه جریان رقیب یعنی زارعی عملاخودرااصلاح طلب دانسته حال انکه کاملامغایربااصول واهداف وارمانهای اصلاح طلبی است واین جناح زارعی کاملابه دنبال کسب ومنفت مالی وکاری می باشندوتماماتمامیت خواه هستند وهیچ فرقی بلکه بدترازهدایتخواه دارند.زنده باداعتدال وتوسعه وارامش واصلاحات

 • هواداران بیشمار تاجگردون گفت:

  اگر گچساران و استان را فقط دکتر تاجگردون عشق است
  کهگیلویه را دکتر کامرانی و بویراحمد را مهندس بهرامی عشق است
  درود بر تاجگردون و کامرانی و بهرامی و همه هواداران اصلاحات و اعتدال

پربازديد