تاریخ درج خبر : 1394/12/06
کد خبر : ۵۳۵۲۰۷
+ تغییر اندازه نوشته -
مصطفی بسطامی:

جوابیه به همایش هواداران و اصلاح طلبان در ستاد زارعی/رژه سوداگران در زیر چتر اصلاح طلبی

اگر جریان پایداری را خطری بزرگ برای اصلاحات بدانیم، بی گمان حقیقت را گفته ایم اما نیمی از حقیقت نه همه حقیقت، نیمه ی دیگر حقیقت آن است که خطرناک تر از جبهه پایداری افعی سوداگری است که دهان باز کرده و در حال خریدن همه ی حرمت ها، عزت ها، اندیشه ها است. حاصل این افعی خزنده تبدیل جریان اصلاحات و تقلیل آن، تنزیل آن، قلب آن، لجن مال کردن آن، بی هویت کردن آن به یک جریان عوام فریب، سوداگر، فرصت طلب، فرصت سوز و عزت سوز در پهن دشت بویراحمد و دناست.
قرآن را پیش رو بگذارید وضو بگیرید کدام یک خطرناک تر است!؟
الحقیر المسکین والمستکین عقیده دارد هر دو اصلاحات در پوشش مجمع اصلاح طلبان برآن است تا هم جریان پایداری و هم جریان سوداگری یک بار برای همیشه دفن شود.
آقای رئیس به یک سوال ساده پاسخ دهید نسبت اصلاح طلبی با مجمع برهانی تر و عقلایی تر است یا با قومیت و یا با فرد؟
سوال1: اگر نسبت را در قومیت می دانید جواب بسیار غلطی خواهد بود، چون نسبت حزب و تشکیلات به اصلاحات نزدیک تر از قومیت است.
سوال2: اگر فردی را نماد اصلاحات می دانید بی تردید سیدباقر موسوی است. سوال اصلی این نکته است چرا علی رغم تلاش مداوم چندماهه در ستاد سید باقر موسوی نتوانست حتی یک دست نوشته از سیدباقر در حمایت از زارعی بگیرد؟ از نظر اصلاح طلبان دلیل این بود که این کالا خریدنی نبود تا که جوکار را چه پاسخ دهد؟
چون اعلامیه نتوانستی بگیری به عکس ها پناه آوردید و حکایت آن مارتصویر و آن مار نوشته عیان شد!

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد