تاریخ درج خبر : 1394/12/06
کد خبر : ۵۳۵۳۵۵
+ تغییر اندازه نوشته -
طاهر کیوانی

آقای موحد! نام خود را ماندگار کنید

جناب آقای حجت الاسلام والمسلمین محمد موحد 

 سلام

هیاهوی انتخابات کهگیلویه این روزها بزرگ به روز پایانی رسیده است و مردم همچنان در حال تخلیه هیجانات خویشند و  گاه هم در فضای واقعی و مجازی به هم ناسزا می گویند. قصد دراز گویی ندارم که نه وقتی مانده است و نه حوصله ای.

میدانم سخت خسته ای و تا حدودی هم نگران که فر دا چه خواهدشد و احتمالا به این هم فکر میکنی که بعد از اعلان نتیجه واکنشت چه باشد.

 اما نیک میدانم که سخت ناراحت و سرخورده خواهی شد اگر نتیجه به نفع رقیبت باشد, پس لطفا به دقت و بدون از ذره ای غرض این متن را بخوان, همانطور که من آن را بدون کوچکترین بدنیتی و احیانا غرض ورزی نوشته باشم, علیرغم اینکه هیچوقت هوادار شما نبوده ام.

جناب آقای موحد:

جنابعالی بهتر می دانید که اوضاع منطقه و کشور چگونه است و آینده سخت به این انتخابات گره خورده است, بهتر هم میدانید که این انتخابات در کهگیلویه نیز سخت گره خورده است و حضرتعالی  از چند سو در بد وضعیتی گرفتارید, س بیایید کاری کنید تاریخی و کارستان تا هم رقیب را از صحنه بیرون کنید و هم پایان خوشی را برای منطقه و کشور رقم بزنید و محبوبیت خود را هم دو چندان کنید.

اما پیشنهاد: حالا که اصلاحطلبان و کاندیدای شان بدلیل ناراحتی های قدیمی و شکست های قبلی از شما  امکان کنار رفتن به نفع شما را ندارند و به رغم اینکه آرای شما بسی بیشتر از آنهاست, اما با بررسی ها و نظرسنجی های معتبر، کمتر از رقیب است, برای بهبود شرایط و خاطر مردمی که تاکید دارید برای آنان به صحنه آمده ای به نفع کاندیدای اصلاحات کناره بگیر و سیاست راستینت را به بهترین وجه به نمایش بگذار و به طرفداران پرشورت هم بگو که به شما بپیوندند و حماسه ای ماندگار خلق کنند تا سرزمین مادری به شادی آراسته شود و شما هم پیشاپیش کامروا شوید.

به این دلیل این نامه را به شما نوشتم یا این تیر در تاریکی را انداختم که امیدی به همدلی آقایان لاهوتی و منطقیان ندارم و شما را منعطف تر و با سیاست تر می دانم.

 اگر میدانستم آرای اصلاحات به سبد شما می آید این درخواست را به آنان می نوشتم اما در این شرایط که هاشمی و خاتمی و روحانی با هم ندا سر می دهند این خواسته از شما که به لحاظ فکری و عملی به هاشمی گرایش دارید چندان بیراه نیست و امید پیروزی را صدچندان می کند.  به این نوشته دل بسپارید و فکر کنید که در صورت اجابت ماندگارید و در غیر این صورت احتمال شکست و خاطره ناخوش بجا مانده بعید نیست.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • سیدمهدی مصباحی گفت:

  کار هر مرد نیست خرمن کوفتن……..گاو نر می خواهد و مرد کهن
  باید از نزدیک می دیدید که به خاطر اعتبار آقای موحد و اصطلاحا” برش آن،بیشتر مراجعین به دفتر ایشان در تهران در دوران نمایندگیشان از حوزه های انتخاباتی دیگر بودند.
  گذشته مشخص هست و آینده هم مشخص خواهد شد.
  برای منتخب جدید آرزوی توفیق داریم.

 • دکتر خواهانی گفت:

  افرین آفرین افرین

 • ناشناس گفت:

  جوک میگی بچه؟!

 • از تهران گفت:

  سلام یا خیلی جوان بوده نویسنده و یا هم نمی دانم . مرد خوب ایا می شود کسی که شانس پیروزی با اوست را از میدان بدر کرد برعکس آن درست بود

 • دوست گفت:

  خیلی خنده دار بود اینکه موحد به نفع اصلاحات بره کنار

 • ناصر گفت:

  موحد پیروز انتخابات…موحد همیشه دوست داشتنی و پیروز

 • امی گفت:

  کی گفته موحد شکست میخوره؟

 • وطن گفت:

  خیلی ناشییانه بود

پربازديد