تاریخ درج خبر : 1394/12/06
کد خبر : ۵۳۵۴۰۵
+ تغییر اندازه نوشته -
پارسا نیک فطرت:

آرای خاموش و سرگردان بویراحمد ودنا متعلق به کیست؟

حال که در یک قدمی انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی هستیم ، مردم موشکافانه تر و حساس تر اوضاع را رصد وتحلیل میکنند.
بخش غیر قابل انکاری از جامعه ما تا کنون منتظر بودند تا اطمینان پیدا کنند وزنه انتخابات به سمت کدام کاندیدا سنگینی میکند و به او بپیوندند.
با توجه به شرایط کنونی تقریبا میتوان تحلیل کرد که کدام کاندیدا از اقبال بیشتری به نسبت بقیه برای پیروزی برخوردار است!
در فضای فعلی ، دولت کنونی و با درنظرگرفتن خواست امروزی جامعه ، اصلاحات و کاندیدای اصلاح طلب بیشترین شانس برای برنده شدن در انتخابات پیش رو را دارند.
اصلاح طلبان بویراحمد ودنا همسو با اصلاحات کشور تصمیم شان را گرفتند.
محمد بهرامی انتخاب شد و مورد حمایت اکثریت اصلاح طلبان قرار گرفت.
همزمان اصلاح طلبان بزرگ و نام آشنای کشوری از رییس شورای اصلاحات کشور(دکتر عارف)گرفته تا برادر رییس جمهور دولت اصلاحات (محمدرضا خاتمی) بیانیه های حمایتی برای محمد بهرامی نوشته و مستقیما از مردم خواستند ایشان را انتخاب کنند.
فاطمه هاشمی رفسنجانی نیز با حضورش در حسینیه بلهزار درحمایت از بهرامی سخنرانی کرد.
در این روزها خیل عظیم اشخاص تاثیر گذار که به ستاد بهرامی می آمدند و می آیند به صورت تصاعدی در حال افزایش بوده وهست.
و حتی مدیرانی که ترس از سمت و مسئولیتشان سبب میشود نتوانند مستقیم از کاندیدی حمایت کنند ، شبانه و مخفیانه با بهرامی بیعت میکنند.
نهایتا میتوان گفت بهرامی در این دوره حتی بیشتر از آن چیزی که انتظار میرود رای می آورد.
خیلی از افرادی که به ناچار و ظاهرا با دیگران هستند دل در گروی بهرامی دارند و همواره سوگند یاد کردند رای شان در روز 7 اسفند محمد بهرامی خواهد بود.
حرکت مکمل ونهایی و به اصطلاحی موج عظیم، امروز در سخنرانی بهرامی در یاسوج ایجاد شد.
حضور پر شور و کم سابقه مردم ، سخنان دلنشین و متفاوت بهرامی و قرار گرفتن اشخاص و چهره های تاثیر گذار در کنار بهرامی در آخرین روز تبلیغات ، فضای انتخاباتی را به نفع بهرامی وفاصله را با رقیبان بسیار بیشتر از قبل کرد.
مصاحبه سید باقر سبب خاتمه دادن به شایعه رقیبان وحتی به تعبیر خیلی از سیاسیون
حمایت تلویحی و ضمنی ایشان از بهرامی در این مصاحبه، به نوعی حجت را بر همگان تمام کرد و مزید بر علت شد تا نگاه مردم بیش از پیش به سمت بهرامی سوق پیدا کند.
با این تفاسیر، با تحلیلی منطقی و حسابی سر انگشتی به جرات میتوان گفت آرای خاموش و سرگردانی که دوازده سال به صندوق رقیبان امروزی بهرامی ریخته می شدند، این دوره به نام بهرامی و به صندوق بهرامی روانه میشوند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • سعید گفت:

  من این کامنت رو بعد از انتخابات می زارم . اول که دیدید پیش گویی شما کاملا اشتباه از اب دراومد و بهرامی چهارم شد. دوم اینکه این مقاله پر از دروغ گویی و صرفا برای تحریک مردم بود که نتیجه هم نداد.

 • صبور گفت:

  اگر قراراست بادروغ ودغل مجذوب مردم شویم وهمش بخواهیم از دیگران مایه بگذاریم که کلاهمون پس معرکه است دوست عزیز نگارنده بفرمایید آقای دکتر خود چه چیزی در چنته دارند بلهرستم در زمان خود جهان پهلوان نامی ایران زمین بودند.آیا این اجحاف در حق نخبگان استان نیست که در زیر چتر دیگران ردای نمایندگی بخواهیم بپوشانیم.رستم رستم بود تمام شد.به قول اون دیالوگ معروف آن فیلم معروف کی واسه من یه جو معرفت ..رو کرد تا من خروار خروار مردانگی رو کنم.به امید سربلندی بویراحمد ودنای همیشه سرافراز…

 • امیر گفت:

  با احترام به همه عزیزان .,کامنت گذاری که با نام امیر از روشنفکر همایت دارد با من که از هیچ کس همایت نمیکنم فقط در نام شریکیم.

 • محمد گفت:

  تحلیل بسیار فانتزی بود اما واقعیت چیز دیگریست

 • امیر گفت:

  بهارستان جای روشنفکر است..

 • ناشناس گفت:

  دقیقا همینطوره که شما تحلیل کردید
  احتمال بسیار بالا بهرامی پیروز انتخابات خواهد بود
  تحلیل زیبایی بود ممنون

 • امیر گفت:

  با سلام,خدمت همه عزیزان,با توجه به اینکه حرفهای مستند وبا عدله بنده توسط مدیر سایت تا یید نمیشود فقط به این بسنده میکنم,(شتر در خواب بیند پنبه دانه ,گهی با اسم سی باقر گهی با نام عارف میزنند حرفهای غیره صادقانه

 • ناشناس گفت:

  بنده هم تا چند روز پیش برای دکتر بهرامی فعالیت داشتم ولی دوستان باور بفرمایید با این دودستگی پیروز انتخابات هدایتخواه میباشد مشاورین خانم هاشمی هم بد مشاورانی بودند که ادرس غلط دادند تا دیر نشده زارع را حمایت کنیم تا گرفتار دلواپسان نشویم حداقل زارع اگر خاصیتی ندارد ضرر هم ندارد

 • سعادت گفت:

  در کانال رسمی سید باقر خبری از حمایت هیچ شخصی نیست…
  مردم به فکر این باشند که به نام دین حملات به بویراحمد و دنا همچنان در حال افزایش است و فرصت طلبان بدنبال بهره برداری سیاسی از اوضاع کنونی به نفع گروه خود هستند.

 • حمید گفت:

  نگارنده جان دقیقا بر چه اساسی پیروز انتخابات رو تایین فرمودی؟

 • رسایی نسب گفت:

  جای تعجب و تاسف است که علیرغم علم و اطلاع از نارضایتی سید باقر از جریان مجمع و خروجی آن یعنی آقای بهرامی باز با هر دروغ و ترفندی سعی دارید از نام و عنوان ایشون استفاده کنید!
  وقتی از کانال رسمی ارتباطی ایشون رسما علان میشه که هیچ مصاحبه ای با هیچ سایتی انجام نشده و شما هم از آن مطلعید، وقتی به شما تذکر داده میشه که تابلو و بنرهای با نام و تصویر ایشون نباید در ستاد آقای بهرامی استفاده بشه و ..هنوز هم قصد فریب مردم و همراهی آرای خاموش را با خودتون دارید! آزاده باشید و حال که باعث این دلخوری شدید نمک به زخم نپاشید و چنان که اعلان هم کردید نیازی به حمایتشون ندارید بر همون نظر باقی بمونید!

پربازديد