تاریخ درج خبر : 1394/12/06
کد خبر : ۵۳۵۵۱۷
+ تغییر اندازه نوشته -

تدبیر فرمانداری بویراحمد برای نطق‌های انتخاباتی/ شلوغ‌ترین روز یاسوج به خوبی مدیریت شد

روز چهارشنبه 5 اسفند آخرین روز تبلیغات انتخابات بود.

به گزارش سایت استان، فرمانداری بویراحمد در یک اقدام جالب نطق‌های انتخاباتی همه نامزدهای انتخابات در بویراحمد را در یک ساعت مشخص برنامه ریزی و اعلام کرد.

این اقدام جالب و در نوع خود ابتکاری از آن رو جالب بود جلوی بسیاری از حواشی های که ممکن بود در این فضای هیجانی و احساساتی رقم بخورد را گرفت.

فضای تهمت و تخریب در فضای مجازی مخصوصا در حوزه بویراحمد به گونه ای بود که نامزدها پاسخ یکدیگر را از تریبون های سخنرانی می دادند و این قضیه می توانست امنیت و آرامش فضای انتخاباتی در استان را بهم بزند.

در سالهای گذشته بارها مشاهده شده بود که در سخنرانی یک نامزد انتخابات، هواداران رقیب با راه انداختن دعوا و درگیری در وسط سخنرانی به گونه ای اصل این همایشها را به حاشیه می بردند که خوشبختانه امسال با همزمانی سخنرانی ها، هواداران نامزدها در میتینگهای نامزدمورد حمایت خود حضور یافتند.

خوشبختانه با تدبیر گفته شده، نطق انتخاباتی همه نامزدها ساعت 3 تا 5 آخرین روز تبلیغات انتخابات در یاسوج برگزار شد و فرمانداری بویراحمد به کمک دیگر عوامل توانستند شلوغ ترین روز یاسوج را به خوبی مدیریت کرده به گونه ای که کوچکترین مشکلی برای مردم و هواداران نامزدها به وجود نیامد.

این اقدام خوب و ابتکاری دکتر نظری فرماندار بویراحمد می تواند در آینده برای دیگر مناطق استان و حتی کشور نیز برنامه ریزی و اجرا شود.

 

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد