تاریخ درج خبر : 1394/12/06
کد خبر : ۵۳۵۵۲۲
+ تغییر اندازه نوشته -
دکتر کامرانی در جمع مردم دهدشت:

سرمایه و اصول گفتمان اصلاحات بر پایه صداقت استوار است/ نگاه علمی و آکادمیک چرخ‌ اقتصاد کشور را به حرکت در‌می‌آورد/ شکوه حضور مردم در استقبال نامزد اصلاح طلبان کهگیلویه/تصاویر

آخرین نطق انتخاباتی دکتر کامرانی کاندید مجمع اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ در ورزشگاه شماره دو دهدشت برگزار شد.

به گزارش سایت استان، این نطق انتخاباتی با حضور چشمگیر مردم آغاز و با ثبت لحظات حماسی امکان پیروزی اصلاح طلبان را دو چندان کرد .

دکتر کامرانی درابتدای این دیدار با تشکر فراوان از مردم همیشه در صحنه کهگیلویه  و با یاد آوری مصادیقی از افتخارات این شهرستان، کهگیلویه را شهر هفت گنبد و مرکز بزرگ ایالات صفوی نامید.

وی ضمن تسلیت ایام فاطمیه و توصیه به جوانان برای کنترل احساسات خود مبنی بر نگه داشتن حرمت این ایام تاکید کرد: زنان و دختران این مرزبوم پروش دهندگان مردان بزرگی هستند که نیمی از جامعه آماری کشور را به خود اختصاص داده اند.

دکتر کامرانی گفت: من با عهد پیشین آمده ام، علی کامرانی نماد یک تفکر است ،تفکر روشن گری دینی که ملت ایران ،آن را بیش از یک قرن است که برای خود برگزیده است. و آن تفکر اصیل اصلاح طلبی دینی است،

نامزد اصلاح طلبان کهگیلوبه بزرگ خود را میراث دار امیر کبیر ، قائم مقام فراهانی، شهید بهشتی ،شهید مطهری، مهندس بازرگان. علی شریعتی،و دوم خرداد نامید و گفت: تفکر اصلاح طلبی هر چه دارد از امام حسین(ع) است.

وی انتخاب حسن روحانی در سال 92را مدعایی بر برتری تفکر اصلاح طلبی دانسته و افزودند، تفکر اصلاحات گفتمان اصیل انقلاب است.

سخنان دکتر علی کامرانی که با تشویق بی امان مردم در ورزشگاه همراه میشد با این جمله که” امروز هویت و آبروی من جریان فکری یعنی همان جریان اصلاح طلب است” ادامه پیدا کرد و افزود مهم این است که این گفتمان زنده و مستمر و پویاست و این که به چه نامی باشد در درجه و اهمیت دوم قرار دارد .

وی با انتقاد ضمنی از رد صلاحیت بزرگان اصلاحات کهگیلویه تاکید کرد: کسانی که فکر میکنند با حذف استاد منطقیان و دکتر لاهوتی
میتوانند چراغ جریان اصلاح طلبی را خاموش کنند در خواب غفلت به سر میبرند

وی در بخشی از سخنان خود با انتقاد شدید از محروم نگه داشتن شهرستان کهگیلویه و نبود کارخانه های صنعتی جهت اشتغال جوانان گفت: باید با نگاه علمی و آکادمیک همراه با خرد جمعی چرخ های اقتصادی این مملکت را چرخاند.

عضو هیئت علمی دانشگاه گچساران خطاب به مردم گفت: امروز در پیچ تاریخی بسیار حساسی قرار گرفته ایم. همه ما در مقابل تاریخ پاسخگو خواهیم بود، مامیراث دار کسانی هستیم که در انقلاب مشروطیت ،ملی شدن صنعت نفت،پانزده خرداد و جنگ تحمیلی حماسه آفریده و در مقابل خون آنها مسئول هستیم .

وی افزود: امروز بحث فرد و شخص کامرانی نیست بلکه حرف از جریان اصلاحات و گفتمان اصلاح طلبی است.ما در مقابل مردم و رایی که میدهیم مسئولیت داریم و این زمان ،طلایی ترین فرصت اصلاحات خواهد بود.

دکتر کامرانی به اختلافات چند سال گذشته اصلاحات اشاره و خاطر نشان کرد: من آمده ام تا شکاف عمیق گذشته را پر کرده و و التیام بخش آلام دو دهه رنج اصلاح طلبان باشم.

نامزد اصلاح طلبان کهگیلویه به دروغگویی و تصمیمات خلق الساعه دولت گذشته اشاره و همچون گذشته تاکید کرد: سرمایه ما و اصول گفتمان ما بر پایه صداقت استوار است لذا قول میدهم هیچ وقت به مردم حوزه انتخابیه‌ام دروغ نگویم هر جا توانسته‌ام با سماجت و عقلانیت و برنامه ریزی تلاش خواهیم کرد و هر کجا که نتوانسته ام به صراحت خواهم گفت که نمی‌توانم.

وی در معرفی برنامه های خود به مشکل جاده‌های شهرستان کهگیلویه اشاره و تاکید کرد: تعریض و بهسازی جاده های منتهی به دهدشت از اولویت های اساسی است.

نامزد اصلاح طلب مجلس دهم با اشاره به بی عدالتی های موجود در کشور تصریح کرد: چنان چه به فرزند خود منت نهاده و توفیقی حاصل شود زبان گویای شما در مجلس شورای اسلامی هستم. لذا یقیناداشته باشید با فساد، رانت و بی عدالتی مقابله خواهم کرد و حیثیت بر باد رفته کهگیلویه را اعاده خواهم نمود.

نامزد  اصلاح طلبان کهگیلویه با اشاره به مصرف پول‌های هنگفت رقیبان گفت: با دست خالی و دلی امیدوار آمده ام و به فضل خدا پیروز انتخابات هستم .

دکتر کامرانی در بخش پایانی سخنان خود به مشکلات بانوان اشاره و ابراز امیدواری کرد با برنامه هایی که با کمک شما جوانان و نخبگان طراحی خواهم کرد بتوانیم بخش عظیمی از مشکلات این قشر زحمت کش جامعه را حل و فصل کنم.

در ابتدای این دیدار آقایان دکتر ولی اله شجاع پوریان،دکتر سید قادر لاهوتی دکتر آرام ،مهندس طاهری سخنرانی کردند.

گزارش و عکس: مسعود آرام

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد