تاریخ درج خبر : 1394/12/06
کد خبر : ۵۳۵۶۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه انجمن فرهنگ و سیاست دانشگاه آزاد در خصوص انتخابات در بویراحمد

سوره مبارکه النساء آیه ۵۸
إِنَّ اللَّهَ یَأمُرُکُم أَن تُؤَدُّوا الأَماناتِ إِلىٰ أَهلِها

خداوند به شما فرمان می‌دهد که امانتها را به صاحبانش بدهید

قرار بود میزان رای ملت باشد و مجلس با رای واقعی مردم شکل بگیرد و عصاره فضایل ملت باشد نه آنکه پیشگامان انقلاب و دفاع مقدس نیز خارج از صلاحیت قرارگیرند.
حال که تیغ تیز رد صلاحیت اجازه ی حضور دلیر مرد شجاع،اسوه شجاعت و پاکی،نجیب مرد و ” میر “بزرگ اصلاحات استان سید باقر موسوی جهان آباد در صحنه انتخابات را نداد،پیرو دستور اکید رهبر اصلاحات سید محمد خاتمی،تصمیم بر آن شد که با حضور حداکثری اجازه ورود کاندیداهای جبهه پایداری ،به مجلس را ندهیم و با حمایت از دیگر گزینه ها همچون حامیان دولت و نمایندگان جریان اعتدال،مجلسی در شان ملت حماسه ساز ایران اسلامی بسازیم تا دیگر شاهد قانون گریزی افراد متنفذ در قدرت نباشیم.
از آنجایی که تشکل های دانشجویی وظیفه دارند تا هم در حوزه منطقه ای و هم در حوزه ملی مواضع خود نسبت انتخابات و کاندیداهای محترم را ابراز نمایند،انجمن اسلامی دانشجویی فرهنگ و سیاست با رصد شرایط و اوضاع و احوال کنونی در سطح ملی از لیست اعلامی “گام دوم،خبرگان مردم” که معروف به 30+16 می باشد حمایت خود را اعلام مینماید.
در مورد انتخابات مجلس خبرگان رهبری حمایت قاطع خود از ” آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی” را اعلام کرده و برای ایشان آرزوی توفیق داریم.
اما در باب انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه بویراحمد به سبب اختلافات پیش آمده و از آنجایی که هیچکدام از کاندیداهای فعلی ،شاخص ها و معیار های تعیین شده اصلاح طلبی را ندارد،موضع “سکوت” را در پیش گرفته و از هیچ کاندیدا و جریانی حمایت نخواهیم کرد و مردم همیشه در صحنه بویراحمد را به حضور حداکثری در انتخابات دعوت مینماییم.
ان شا الله ملت با حضور خود اجازه حضور دلواپسان و نفوذی های آنان را نخواهند داد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد