تاریخ درج خبر : 1394/12/06
کد خبر : ۵۳۵۶۵۱
+ تغییر اندازه نوشته -
فرماندار بویراحمد:

آرامش و امنیت در سخنرانی پایانی کاندیدای مجلس حاکم بود

فرماندار بویراحمد گفت: آرامش و امنیت در سخنرانی پایانی کاندیدای مجلس حاکم بود.

به گزارش سایت استان به نقل از کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان بویراحمد محمدکاظم نظری با اشاره به اینکه تاکنون برنامه‌های مختلفی برای برگزاری یک انتخابات سالم و شفاف اجرا شده است، گفت: تمهیدات لازم اتخاذ شده تا در روز انتخابات و از زمانی که شمارش آرا شروع می‌شود برای پوشش خبری این رویداد مهم رسانه‌ها حضور داشته باشند و گزارش لحظه به لحظه را به منظور شفاف‌سازی انتخابات اعلام کنند.

فرماندار بویراحمد با تاکید بر اینکه کمتر از ۲۴ ساعت تا برگزاری انتخابات زمان باقی مانده است، افزود: برای برگزاری این انتخابات تدابیری اندیشیده شده که توسط کمیته‌های اجرایی به نحو مطلوب و شایسته اجرا می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان بویراحمد تصریح کرد: ۶ کمیته برای برگزاری انتخابات تشکیل داده‌ایم و این کمیته‌ها تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا در روز ۷ اسفند با مشکلی روبه‌رو نشویم و انتخاباتی پرشور و سالم برگزار کنیم.

وی در ادامه عنوان کرد: زمینه‌های ترغیب مردم برای مشارکت حداکثری فراهم شده و امیدواریم انتخابات باشکوه و در کمال امانت‌داری برگزار شود و در روز موعود که مسابقه بزرگ ملی است بتوانیم در کمال بی‌طرفی و به دور از هرگونه حاشیه انتخابات را برگزار کنیم.
فرماندار بویراحمد گفت: امانت‌داری مهم‌ترین امری است که مورد توجه ستاد انتخابات شهرستان بوده و تمهیداتی را برای برگزاری انتخابات با امنیت کامل اندیشیده‌ شده است.

نظری در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به ساعات پایانی تبلیغات نامزدهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: با برنامه‌ریزی منسجم در فرمانداری بویراحمد برای برگزاری و مدیریت سخنرانی نامزدهای انتخاباتی شهرستان بویراحمد روز گذشته روز شلوغ و در عین حال آرامی را سپری کردیم.

نماینده ارشد دولت در شهرستان بویراحمد ضمن قدردانی از روسای ستادهای انتخاباتی برای همکاری و همراهی در روز پایانی تبلیغات تصریح کرد: براساس برنامه زمان‌بندی شده سخنرانی کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز گذشته سخنرانی تمامی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در کمال آرامش و امنیت خاطر برگزار شد و هیچ گونه مشکلی در این خصوص نداشتیم.

نظری ضمن تقدیر و تشکر از ستاد اجرایی انتخابات شهرستان بویراحمد گفت: بعضا برخی افراد از برنامه‌ریزی روز پایانی سخنرانی‌ها گلایه‌هایی داشتند ولی با تمهیدات اتخاذ شده و با همکاری فرماندهی نیروی انتظامی روز پایانی سخنرانی‌ها در آرامش کامل برگزار شد.
فرماندار بویراحمد از همکاری روسای ستادها و همچنین نامزدهای انتخاباتی در برگزاری روز پایانی تبلیغات و سخنرانی نامزدهای انتخاباتی تقدیر و تشکر کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد