تاریخ درج خبر : 1394/12/06
کد خبر : ۵۳۵۶۵۹
+ تغییر اندازه نوشته -

تکذیبه پیام منتسب به سید باقر موسوی له یا علیه کاندیداهای جریان رقیب

photo_2016-02-25_21-39-22

اعلامیه جعلی به نام موسوی که در حمایت از بهرامی منتشر شد تکذیب شد

در پی انتشار متنی در وب سایت خبری چالش با عنوان مصاحبه با سید باقر موسوی، کانال تلگرامی سید باقر موسوی انجام چنین مصاحبه‌ای را تکذیب کرد.
در همین رابطه با نزدیک شدن به زمان رای گیری، انتشار پیام و نامه به نام سید باقر موسوی له یا علیه تعدادی از کاندیداهای انتخاباتی به سوژه‌ای داغ در شبکه‌های اجتماعی و وب سایت‌های خبری تبدیل شده است که در پی انتشار این متون سید باقر موسوی از طریق کانال تلگرامی خود این مطالب را تکذیب نمود.
از جمله این مطالب می‌توان به شب نامه‌ای اشاره کرد به نام سید باقر موسوی با موضوع رد حمایتش از یکی از کاندیداها و اعلام حمایت از کاندیدای دیگر که عصر دیروز در خانه‌های ساکنین شهر یاسوج پخش گردید، اشاره گردید.
یک منبع نزدیک به سید باقر موسوی در این خصوص در گفتگو با سایت استان بیان داشت: روز چهارشنبه ۴ اسفندماه ساعت ۱۷ عصر نیز پیامکی به نام سید باقر موسوی توسط یکی از کاندیدهای انتخابات شهرستان در حمله به کاندیدای دیگر انتشار داده شد که موضوع از طریق مراجع قانونی در حال پیگیری است.

photo_2016-02-25_21-39-39

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • اصلاحات گفت:

  اومدی همه چیزاخراب کردی ورفتی فقط برا اینکه خودت قهرمان بمونی….چه مصیبتی

  • مبین گفت:

   سلام اومد ه کی خراب کرد ورفت که میگی ،همه نمایندگان از دور هفتم تا نهم هیچ کار مفید ی نکرد ونخواهند تاهزار سالهای دیگر مثل سی باقر نداریم ونه خواهیم داشت وهمیشه قهرمان خواهد ماند وسلام

 • فرشید مومن نسب گفت:

  مطمپن بودم سید باقر ما مرد بزرگیه

پربازديد