تاریخ درج خبر : 1394/12/06
کد خبر : ۵۳۵۷۰۵
+ تغییر اندازه نوشته -

موحدپور: رای گیری در تمام شعب استان ساعت 8 صبح آغاز می‌‌شود

رئیس کمیته تبلیغات انتخابات استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: ساعت ٨ صبح روز جمعه هفتم اسفندماه، کار رای گیری در تمام شعب اخذ رای همزمان با سراسر کشور در این استان آغاز می‌ شود.

به گزارش سایت استان به نقل از پورتال اطلاع رسانی استانداری، سیدمحمد موحدپور افزود: مردم شهیدپرور وهمیشه در صحنه استان با پیشینه حضور پرشور خود در 9 دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تا ساعاتی دیگر در پای صندوق های رای حاضر خواهند شد، تا دوباره با رای خود سهم و نقش سازنده ای را در تعیین سرنوشت خویش ومهین اسلامی داشته و نهاد قانونگذاری کشور را به دست نمایندگانی اصلح و شایسته بسپارند.

وی با بیان اینکه، فرآیند اصلی انتخابات روز اخذ رای و احراز اصالت اسناد هویتی(شناسنامه و کارت ملی) و شناسائی افراد رای دهنده می باشد، تصریح کرد: این فرآیند به صورت الکترونیکی انجام می گیرد.

دبیر شورای اطلاع رسانی استان تاکید کرد: به جهت سهولت فرآیند ثبت نام رأی دهندگان جهت اخذ رأی در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای شرکت درانتخابات علاوه بر شناسنامه همراه داشتن شماره ملی ضروری است.

موحدپور تصریح کرد: از عموم هم استانی های عزیز دعوت می شود در روز جمعه مورخ 7/12/1394 با همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه خود، با حضوری آگاهانه و پرشور، برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات ملت بزرگ ایران افزوده و مجریان انتخابات را نیز در هر چه بهتر برگزار نمودن آن یاری نمائید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد