تاریخ درج خبر : 1394/12/07
کد خبر : ۵۳۵۷۴۲
+ تغییر اندازه نوشته -

رستاد:مهم وحدت مجموعه اصلاح طلبان بود/ فارغ از هر نتیجه ای که به دست آوریم پیروز انتخاباتیم

لطیف رستاد کاندیدای ائتلاف اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ در مجلس هشتم، امروز صبح با حضور در صندوق اخذ رآی در شعبه مسجد امام حسن واقع در یکصدو هشتاد دستگاه دهدشت رآی خود را در صنوق انداخت.

این چهره سیاسی و شناخته شده اصلاح طلبان کهگیلویه طی گفتگویی بعد از رآی دادن گفت: در این دوره از انتخابات فارغ از هر نتیجه ای که دوستان اصلاح طلب ما در کهگیلویه بزرگ به دست آورند ما پیروز انتخابات هستیم. چون ما بعد از بحث انشقاق و جدایی که سالها از آن رنج می بردیم ، خوشبختانه به یک وحدتی رسیدیم.

رستاد با آرزوی توفیق و سربلندی برای آقای دکتر کامرانی به عنوان گزینه اجماع اصلاح طلبان گفت: مهم وحدت مجموعه اصلاح طلبان بود که ما توانستیم به آن دست پیدا کنیم و امیدواریم که این روند همیشه استمرار داشته باشد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب ضمن تشویق مردم به شرکت فعال در پنجمین انتخابات مجلس خبرگان، آیت الله ملک حسینی را به عنوان چتری بر سر همه جریانات سیاسی استان معرفی کرد و برای ایشان در این انتخابات آرزوی توفیق نمود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  با سلام ودرود به همه اصلاح طلبان واقعی.بازهم جادارد که به اقای منطقیان دست مریزاد بگیم ،که سریال شکست های اصلاح طلبان کهگیلویه رو رقم می زند .ایشان یک نفر است واز هیچکدام این جناح سرتر نیست،بارها محک زده شد .اما جوابی نگرفتیم ،تجارت تلخ شکست برایش سنگین نیست به جرأت میگم عامل باخت ها هستی.پس فکر وعقل خودت رو قاضی بزار ،تا کی کی کی کی کی کی کی کی کی کی کی کی کی؟خواهشا بس دیگرم

 • رضا گفت:

  منطقیان دشمن اصلاحات

 • ناصر گفت:

  درود بر کامرانے و رستاد و لاهوتی شجاعپوریان…اصلاح طلبان واقعی√✔

 • علی گفت:

  جمع کنید…کامرانی واقعا داره رای عالی میبره،ما دیگه منطقیان رو به عنوان اصلاح طلب نمیشناسیم

پربازديد