تاریخ درج خبر : 1394/12/07
کد خبر : ۵۳۵۷۴۴
+ تغییر اندازه نوشته -

استاندار: حضور قشرهای مختلف مردم استان در پای صندوق های رای چشمگیر است

استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: استقبال قشرهای مختلف مردم استان در پای صندوق های اخذ رای از جمله در یاسوج چشمگیر است.

به گزارش سایت استان، سیدموسی خادمی در بازدید از شعبه اخذ رای شماره 21 مسقر در مدرسه تیزهوشان یاسوج، افزود: نتیجه نهایی انتخابات را فارغ از نتیجه آن، تبلور خواست و اراده مردم و شایسته احترام و پذیرش بیان کرد وافزود: مردم برنده اصلی انتخابات امروز هستند.

استاندار اظهار داشت: با درایت و دقت نظری که مردم فهیم و آگاه استان دارند، افرادی انتخاب می شوند که دغدغه عزت ملی و توجه به مسائل مختلف استان را دارند و نسبت به آینده پر امید برای مردم از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزند.

خادمی تصریح کرد: کار اخذ رای در تمام نقاط شهری، روستائی و عشایری استان با شور و نشاط و در امنیت کامل در حال انجام است و تعرفه ها و صندوق های سیار اخذ رای با بالگرد در مناطق سخت گذر استان توزیع شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

استاندار اظهار داشت: آرای مردم این استان در تمامی نقاط از جمله مناطق سخت گذر جمع آوری و از آرای مردم به خوبی صیانت خواهد شد.

خادمی تاکید کرد: یقینا مردم کهگیلویه وبویراحمد با آگاهی، شور و شعور سیاسی بالای خود با انتخاب افراد اصلح، زمینه توسعه و پیشرفت همه جانبه استان را فراهم می سازند.

وی عنوان کرد: حضور گسترده ملت ایران در پای صندوق های رای اعلام وفاداری آنان به نظام و انقلاب است و تیری در چشم دشمنان خواهد بود.

استاندار تاکید کرد: مردم استان حضور در پای صندوق های رای را به ساعات پایانی روز موکول نکنند و تا حد امکان با حضور اول وقت در محل صندوق های اخذ رای این تکلیف مذهبی، ملی و اجتماعی خود را به انجام رسانند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد