تاریخ درج خبر : 1394/12/07
کد خبر : ۵۳۵۷۸۶
+ تغییر اندازه نوشته -

استاندار با حضور در محل شعبه شماره 58 رأی خود را به صندوق انداخت

استاندار کهگیلویه وبویراحمد با حضور در محل شعبه سیار شماره 58 مستقر در استانداری رأی خود را به صندوق انداخت.

به گزارش سایت استان، سیدموسی خادمی در این آئین، افزود: با حضور آگاهانه و پرشور مردم، امروز دو رکن اصلی کشور یعنی مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی تعیین می ‌شود.

showimage (1)

استاندار، مشارکت حداکثری مردم و رقابت پر نشاط گروه های مختلف در انتخابات را نماد تحقق مردم سالاری دینی و الگوی جمهوری اسلامی ایران بیان کرد.

خادمی، مجلس شورای اسلامی را موثرترین نهاد کشور در تحقق و گسترش شعار انقلاب استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی دانست و گفت: مجلس مقتدر و آرمان گرا که حاصل مشارکت گسترده آحاد مردم باشد به تعبیر امام راحل عصاره فضایل ملت بوده و سرمایه ارزنده ای برای سرعت دادن به توسعه و پیشرفت همه جانبه کشور خواهد بود.

استاندار ابراز داشت: مسئولین نظام در مقابل دشمن به پشتیبانی مردم تکیه کرده است و این حضور بزرگترین سرمایه برای ما در مواجهه با تهدیدات دشمن می باشد.

استاندار اظهار امیدواری کرد: همه اقشار ملت ایران با حضور در پای صندوق های رای یک بار دیگر عظمت انقلاب اسلامی را به جهانیان نشان دهند.

خادمی تصریح کرد: حضور پرشور و با نشاط امروز مردم در انتخابات، نوید روزهای خوب و آینده ای روشن را برای کشور عزیزمان رقم خواهد زد.

وی گفت: امروز روز سرنوشت سازی برای ملت ایران است، روزی است که مردم با انتخاب نمایندگان خود یک بار دیگر تجربه مردم سالاری دینی را در کشورمان به اثبات می رسانند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد