تاریخ درج خبر : 1394/12/07
کد خبر : ۵۳۵۷۹۴
+ تغییر اندازه نوشته -

زارعی: در صورت پیروزی فصل جدیدی را آغاز خواهم کرد

غلام محمد زارعی نماینده فعلی شهرستانهای بویراحمد ودنا و نامزد دهمین دوره مجلس شورای اسلامی این همین حوزه انتخابیه ظهر امروز با حضور در شعب اخذ رأی ،رأی خود را صندوق انداخت.

به گزارش سایت استان، نماینده شهرستانهای بویراحمد و دنا در پاسخ به سئوال خبرنگاری مبنی بر اینکه اگر پیروز انتخابات بودید چه برنامه های را برای حوزه انتخابیه خود در نظر دارید،گفت:ما در چهار سال گذشته با الهام گرفتن از یک نقشه راه مناسب در صدد و تلاش برای رفع محرومیت ها و اجرای اشتغال در مرکز استان بودیم و این کار را نیز ادامه خواهیم داد.

وی توجه به اشتغال جوانان را از برنامه اصولی خود دانست و افزود: از همه ظرفیت های دولت و استان برای از بین بردن معضل بیکاری الهام خواهیم گرفت.

نماینده فعلی شهرستان های بویراحمد و دما به توسعه استان در صورت لغو تحریم ها اشاره کرد و گفت: امروز به لحاظ رفع تحریم و بدست آوردن شرایط خوب اقتصادی به دنبال افزودن سوخت به قطار اقتصاد وتوسعه کشور و استان هستیم.

زارعی با بیان اینکه قطار توسعه استان در حال حرکت است، بیان کرد: امروز باید با همکاری همه گروهها قطار توسعه استان را با سرعت بیشتری درمسیر خود حرکت دهیم که در این زمینه باید به زیر ساختها توجه بیشتری شود.

وی اولویت اصلی خود در صورت پیروز شدن در انتخابات را اشتغال دانست و افزود: خوشبختانه هم دولت و هم مجلس مصمم برای رفع بیکاری و اشتغال جوانان بوده که راهکارهای مناسبی را نیز طرح کرده که مسئله اقتصاد مقاومتی در صدر آن است.

نامزد دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه بویراحمد و دنا به مسئله برجام و سوداوری آن برای استان اشاره کرد و گفت: بعد از قضیه برجام و توافق هسته ای خوشبختانه فضای اقتصادی بهبود پیدا خواهد که در این زمینه حاضریم از سرمایه گذاران خارجی استفاده کنیم.

زارعی کریدور بودن استان را یکی از ظرفیت های مهم استان و شهرستانهای بویراحمد و دنا برای توسعه اقتصادی دانست و افزود: در صورت پیروزی سرمایه های داخلی و خارجی را برای اشتغال این مناطق بکار خواهم برد.

وی با بیان اینکه دنبال نقشه راه جدیدی برای توسعه خواهیم بود، بیان کرد: با کمک گرفتن از تجارب گذشته و تجربه های پیش رو موج دومی را شروع خواهم کرد.

نامزد دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه بویراحمد و دنا با تقدیر ا مردم استان و حضور باشکوه آنان در پای صندوق های رأی گفت:شور و شعف مردم در پای صندوق های رأی در صحنه مشارکت سیاسی، نشان از مردم سالاری انقلاب اسلامی ایران است.

زارعی در پاسخ به این سئوال که اگر رأی نیاوردید نسبت به رقیب چگونه رفتار خواهید کرد،گفت: همانگونه که دیگر کاندیداها هم گفته اند، تبریک خواهم گفت.

وی با بیان اینکه اگر اخلاق را از سیاست دور کنیم نقطه مقابل اسلام قرار خواهیم گرفت،بیان کرد:فلسفه بعثت پیامبر تکمیل فضایل اخلاقی و سیاسی بود.

نامزد دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه بویراحمد و دنا بیان کرد: نمی شود بدون اخلاق سیاسی با مردم برخورد کرد، نبود اخلاق تشویش اذهان عمومی به بار خواهد آورد و اهانت به فهم و شعورسیاسی مردم است.

زارعی با بیان اینکه باید تمکین به قانون کرد،تصریح کرد: مردم خود تصمیم گیرنده هستند.

+بویرخبر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • علی گفت:

  زنده باد زارعی

 • احمد ارجمند گفت:

  ان شا الله این فصل جدید همه مردم پاک و صادق استان از جمله مردم محروم شهرستانهای دنا و بویرحمد از آن انتفاء بند و ب مشورت سید باقر حل مشکل کند.

 • K.b گفت:

  فصلهای قدیمی چنگی بدل نزد،حالا چه انتظاری میتوان از فصلهای جدید داشت،
  نمیدونم تا چه حد جلوی دزدیهای انتخاباتی گرفته شده

پربازديد