تاریخ درج خبر : 1394/12/07
کد خبر : ۵۳۵۸۰۰
+ تغییر اندازه نوشته -

ملک‌حسینی: حضور مردم در انتخابات بر اقتدار عزت کشور موثر خواهد بود

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد: حضور مردم در انتخابات بر اقتدار عزت کشور موثر خواهد بود

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: حضور مردم در انتخابات کشور بر اقتدار، عزت و شکوه کشور موثر خواهد بود.

آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی پس از رای دادن در پای صندوق سیار حاضر صدا وسیمای استان در جمع خبرنگاران افزود: استان کهگیلویه و بویراحمد با توجه به اینکه همیشه در رتبه های اول انتخابات و مشارکت قرار داشتند حدسی که زده می شود اینست که باز هم افتخار را برای استان ثبت خواهند کرد.

وی بیان کرد: داوطلبان و طرفدارانشان بعد اعلام نتایج اخلاق را رعایت کنند و اخلاق شکست یا پیروزی را رعایت کنند.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: انتخابات یک رقابت است که پایان می یابد البته پیروزی، دردها و رنج های بیشتری بر فرد منتخب تحمیل می کند و موفقیت داوطلب منتخب یعنی آغاز رنج می شود.

آیت الله ملک حسینی با بیان اینکه در مجموع پیروز اصلی انتخابات امتی هستند که پای صندوق های اخذ رای حضور پیدا کردند، تصریح کرد: هر ملتی که در انتخابات کشور خود حضور پیدا کنند در اقتدار و عزت و شکوه جامعه موثر خواهد بود.

وی ادامه داد: ما در شرایطی هستیم که به حضور حداکثری و مشارکت بالا نیاز داریم حتی یک رای بیشتر یعنی عزتی فراتر، مقاومتی ارزنده تر و استواری بیشتر در برابر دشمن و مردم نیز با این هدف مقدس به صحنه می آیند.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: مردم با حضور خود در پای صندوق های اخذ رای به اقتدار ایران اسلامی و انقلاب اسلامی فکر می کنند.

به گزارش ایسنا، استان 700هزار نفری کهگیلویه و بویراحمد دارای سه حوزه انتخابیه “بویراحمد و دنا”، “گچساران و باشت” و “کهگیلویه، چرام، بهمئی و لنده” است و در مجموع سه نماینده به مجلس راه می یابند.

این استان دارای یک نماینده در مجلس خبرگان رهبری است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد