تاریخ درج خبر : 1394/12/07
کد خبر : ۵۳۵۸۰۴
+ تغییر اندازه نوشته -

کامرانی: باحضور پرشور و انتخاب کاندیدای اصلح زمینه توسعه را برای حوزه انتخابیه فراهم کنید/ آرام: مجموعه اصلاح‌طلبان انشقاق ادوار گذشته را حل کرده‌اند/ به آینده اجماع امیدوارم

دکتر علی کامرانی مقدم کاندیدای ائتلاف اصلاح طلبان صبح جمعه در کنار دکترعلی آرام ، حجت الاسلام صدوقی ، دکتر مصطفی بهره بر و دردانه، دیگر کاندیداهای اصلاح طلب این دوره و در میان استقبال هواداران و حامیان جریان اصلاحات، با حضور در شعبه اخذ رآی مسجد امام صادق (ع) دهدشت رآی خود را به صندوق انداخت.

photo_2016-02-22_21-29-18

کاندیدای اجماع اصلاح طلبان با اشاره به تبلور بحث جمهوریت که از اصول و آرمان های انقلاب است در انتخابات اظهار داشت: امروز روزی است که مردم برای احقاق حق حقه خود پای صندوق های رآی آمدند و این نشان از رشد و بلوغ فکری مردم ایران خاصه حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ دارد.

دکتر علی کامرانی گفت: از همه می خواهم با حضور پرشور و انتخاب کاندیدای اصلح که زبان گویا و نماینده اندیشه ها و تفکرات آنها باشد، بتوانند زمینه توسعه را برای کشور و حوزه انتخابیه فراهم کنند.

هم چنین دکتر علی آرام طی گفتگوی کوتاهی در محل شعبه اخد رآی گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات را به معنای رای به نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: انتخابات برای مجموعه اصلاح طلب ما نیز یک راهبردی را به نام اتحاد و اجماع تعیین نمود.

photo_2016-02-22_21-29-13

وی با اظهار امیدواری از آینده اجماع صورت گرفته اظهار داشت: اجماع توسط کاندیداهای اصلاح طلب این پیام و رهنمود را داشت که مجموعه اصلاح طلبان انشقاق ادوار گذشته را حل کرده اند.

این کاندیدای اصلاح طلب که به نفع گزینه اجماع، عارف وار از ادامه انتخابات انصراف داد در پایان اظهار داشت : ان شالله که اصلاح طلبان بتوانند بعد از ۲۴ سال در ادوار گذشته یک نیرویی را روانه مجلس کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • اکبری گفت:

    اون‌آقایی‌که‌به‌جای‌چشمهایش‌دهنش‌رانیزبازکردخواست‌چی‌راببینه.همه‌میدونن‌کاندیدهابه‌خودشون‌رأی‌میدهند.صحنه‌زشتی‌بود.

  • ناشناس گفت:

    سران اصلاحات باخودخواهی تمام دکترکامرانی را قربانی کردند . حاشا به غیرتتان

  • ناشناس گفت:

    سران اصلاح طلب کهگیلویه خیانت بزرگی کردن، شهر رو فدای تصفیه حساب های شخصی کردن، خراب کردین، وقتش نبود

پربازديد