تاریخ درج خبر : 1394/12/09
کد خبر : ۵۳۵۹۱۲
+ تغییر اندازه نوشته -

نامزدها هر تلخف انتخاباتی را از مجاری قانونی دنبال کنند

استاندار کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه انتخابات سالم و پرشور برگزار شد و باید قدر این حضور با شور وشعور مردم را پاس داشت، گفت: هر نامزد انتخاباتی باید اعتراض خود از طریق مجاری قانون دنبال کند.

سید موسی خادمی روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا به ساعت ها تلاش مدیران اجرایی، نظارتی و امنیتی برای فراهم شدن زمینه برگزاری انتخابات با مشارکت حداکثری اشاره کرد و گفت: بیش از 15 نفر عوامل اجرایی بر هر شعیه اخذ رای مراقبت کردند و در عین حال نماینده نامزدها نیز در این امر مشارکت داشتند.
استاندار کهگیلویه وبویراحمد به فعالیت ناظران، بازرسان و گماشتن سه نیروی انتظامی برای برقراری امنیت هر شعبه اخذ رای و جلوگیری از هرگونه تخلف را یادآورشد وافزود: باید حضور مردم در انتخابات را که به عشق رهبری و نظام این گونه آگاهانه و خردمندانه صحنه های زیبایی از مشارکت سیاسی خلق کردند، تمجید نمود.
حدود 20هزار عامل اجرایی کار برگزاری انتخابات بر 771 شعیه اخذ رای را برعهده داشتند.
به گفته قدرت الله خرم رییس دفتر شورای نگهبان در کهگیلویه وبویراحمد روز هفتم اسفند از هر شعیه اخذ رای سه تا شش نفر ناظر مراقبت کردند.
استان کهگیلویه وبویراحمد با 700هزار نفرجمعیت دارای بیش از 500هزار نفرجمعت واحد شرایط رای دادن است.
در روز برگزاری انتخابات شورای تامین کهگیلویه وبویراحمد وشورای تامین هشت شهرستان بر روند برگزاری انتخابات بازدید کردند و از نزدیک در جریان روند برگزاری انتخابات پرشور قرار گرفتند.
کهگیلویه وبویراحمد دارای سه نماینده در مجلس شورای اسلامی و یک نماینده در مجلس خبرگان رهبری است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد