تاریخ درج خبر : 1394/12/10
کد خبر : ۵۳۶۰۰۶
+ تغییر اندازه نوشته -

جذب 115 متخصص و فوق‌تخصص در بیمارستان‌های استان

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: از زمان اجرای طرح تحول سلامت تاکنون 115 پزشک متخصص و فوق‌تخصص در بیمارستان‌های استان جذب شدند.
پرویز یزدان‌پناه ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اجرای طرح تحول سلامت در استان را خوب و رضایت‌بخش ارزیابی کرد و اظهار داشت: قبل از اجرای این طرح میزان پرداختی از جیب مردم 40 درصد بوده که هم‌اکنون به 5 درصد کاهش یافته است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با بیان اینکه 80 درصد مردم از اجرای این طرح رضایت دارند، گفت: ناکافی بودن فضای هتلینگ و بیمارستان‌ها و کمبود امکانات بهداشتی و درمانی در بیمارستان‌ها مورد انتقاد مردم بود که با اجرای طرح تحول سلامت بیش از 85 درصد تجهیزات بیمارستان‌ها و 11 قلم تجهیزات هتلینگ‌ها تهیه شد.

وی تصریح کرد: از زمان اجرای این طرح در اردیبهشت سال گذشته تاکنون 35 میلیارد تومان تجهیزات متوسط و کلان بیمارستانی خریداری شد و سایر تجهیزات مورد نیاز به مبلغ 20 میلیارد تومان در ماه جاری خریداری و راه‌اندازی می‌شود.

این مسئول با اشاره به جذب پزشکان متخصص و فوق تخصص در بیمارستان‌های استان گفت: 100 پزشک متخصص و 15 پزشک فوق‌تخصص در دو سال اخیر جذب استان شدند.
فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد