تاریخ درج خبر : 1394/12/10
کد خبر : ۵۳۶۰۱۳
+ تغییر اندازه نوشته -

تقدیر و تشکر ححت الاسلام راستگوئی از مردم به خاطر حضور در انتخابات

بسمه تعالی
درود خداوند بر ملت غیور و سرافراز ایران اسلامی ،سلام بر وارثان شرف و حّمیت ،که با درک عمیق از رسالت تاریخی خویش باردیگر حماسه آفریدند و با حضور پای صندوق های رای ، برگ زرین دیگری از دفتر انقلاب خویش را ورق زدند .
انتخابات مجلس خبرگان رهبری که نماد اسلامیت و جمهوریت نظام است و مجلس شورای اسلامی که تعیین کننده مجلس در راس امور و قوه تقنین میباشد ،جلوگاه عزت و افتخار آنان گردید و ذلت و حقارت را به دشمن ارزانی کرد.
آفرین بر استان شهادت،غیرت و عزت که بار دیگر طلایه دار حماسه شد و با حضور شکوهمند خویش، نقش خود را در تحقیر و مذلّت دشمن ایفا نمود. اینک آسمان این خطه به خود می بالد که بر چنین مردان و زنانی سایه افکنده و زمینِ این سامان، احساس غرور می کند. این فتح و پیروزی که حماسه سیاسی را رقم زد بر رمز اتحاد و اقتدار، رهبر معظم انقلاب اسلامی مبارک باد.
اکنون همه باید قاعده های اخلاقی موفقیت و عدم موفقیت را رعایت کنند تا شهد این پیروزی در کام مردم عزتمند بویراحمد ودنا شیرین تر شود.
مشارکت شایسته تقدیر مردم در انتخابات خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی در این استان جلوگاه دیگری بود که مردم این دیار در آن بلوغ اجتماعی خود را به نمایش گذاشت و سرنوشت آینده خود را به اندیشه متعالی انسانهایی پاک و خادمانی بی منت حضرت ایت الله ملک حسینی بعنوان نماینده در مجلس خبرگان رهبری و جناب حاج غلامحمد زارعی به عنوان نماینده در مجلس شورای اسلامی سپرد.
مهمترین عامل عدم توسعه استان دلاورخیزمان افراط،انحصار طلبی و تفریط بوده که در این دوره با حضور بصیر انه مردم مرگ سیاسی آنها رقم زده شد
در استان کهگیلویه وبویراحمد مردم با شرکت با صلابت خویش در انتخابات خبرگان رهبری، مجلس شورای اسلامی پایمردی خویش را در حفظ نظام دینی و ولایت فقیه، و خانه ملت به منصه ظهور رساندند تا در این تجلیگاه نیز عزم راسخ و اراده فاخر را در پاسداری از آرمانهای امام راحل (ره) به نمایش گذارند.
از تمامی مردم ، همه مسئولان اجرایی و نظارتی و نیروهای اطلاعاتی و بازرسی و قضایی، نظامی و انتظامی،بسیج و سپاه و رسانه های جمعی و صدا و سیما که امنیت و سلامت انتخابات را محقق ساختند سپاسگزارم
ضمن قدردانی و تشکر از همه عزیزان که با کرامت و شرافت مثال زدنی، اعتماد خود را به خادم بی منت خود حاج غلامحمد زارعی ابراز کردند، جزای این محبت بی دریغ را از پروردگار متعال می طلبم و بر این باورم که نوشته و گفته نمی تواند اندکی از سپاس واقعی را نشان دهد .
در پایان از ایزد منان توفیق روز افزون نماینده منتخب و محترم و مسئولان و مردم هوشیار، ولایتمدار و همیشه در صحنه را برای عینیت بخشیدن به شعار حماسه دولت و ملت همدلی و هم زبانی که آرزوی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) است، مسئلت دارم. ان شاء الله در روز میلاد منجی بشریت، حضرت بقیه الله الاعظم اروحنا فداه گرد هم می آئیم تا روح حماسه واقعی را ارج نهیم و پاس داریم
سید اقبال راستگوئی

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد