تاریخ درج خبر : 1394/12/10
کد خبر : ۵۳۶۰۸۳
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه مجمع اصلاح طلبان شهرستان گچساران در رابطه با انتخابات 7 اسفند

7 اسفند 94 روز امید فرا رسید.ایران به سرای امید تبدیل شد.
مردم ایران اسلامی لیست امید را به افتخارات تاریخ خویش افزودند. این بار نوبت رد صلاحیت به مردم رسید و درسی تاریخی به صاحبان قدرت و منصب دادند،به انها فهماندند نمی شود در زمین هم بازی کن بود و هم داور،دیگر نمی شود از قبل میز شطرنج گذاشت و مهره چینی کرد،مردم را برای همیشه نمی توان فریب داد وانها را شهروند درجه ی 1 و 2 تقسیم کرد.
اکنون دوران اختلاس،تحریم،عوام فریبی، پول توجیبی خس و خاشاک،هاله ی نور، زنده به گور کردن و سیمان گرفتن بر سر نیزه کردن قران،دست به دامن انگلیس شدن به سر رسیده است.
اکنون حماسه ی دوم خرداد تکرار شده است و دوران اصلاح طلبی،تدبیر و امید، شایستگی،تخصص و تعهد،توجه به اشتغال و معیشت مردم و دوران خاتمی و موسوی و کروبی فرا رسیده است.
مردم اصلاح طلب ایران امیدوارند بعد از ارسال پیام های معنادار در سال های 76و 92 و اکنون اسفند 94 طیف های مختلف دلواپسان به عاقبت به خیری خویش بیندیشند و سنگ اندازی نکنند و میدان را به انسانهای پاکدست جهت خدمت به مردم واگذار نمایند.
ضمن تشکر از مردم فهیم و اصلاح طلب گچساران که شعورسیاسی خویش را در حد عالیه به نمایش گذاشتند. این پیروزی قاطع را به مردم و منتخب انها دکتر تاجگردون تبریک گفته و از خداوند بزرگ میخواهیم که ایشان را جهت انجام امور دینیه و دنیویه مردم توان بخشد.

مجمع اصلاح طلبان شهرستان گچساران

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    تاجگردون متعلق به همه گچسارانه اصولگرایان هم به ایشون رای دادن اصولگرایان در کشور بیشتر رای آوردن

  • علیرضا از گچساران گفت:

    با سلام و عرض ادب و احترام واقعا باید به مردم ایران خسته نباشیدگفت چرا که با انتخاب خودشون درتمامی سطوح اصلح را انتخاب نمودند

  • بیدار گفت:

    آقای اصلاح طلب مردم را چی فرض کردی!؟ مردم که به تاج اصلاح طلب رای ندادن بلکه به منطق تاجگردون رای دادن که با جعفری و دیگر اصولگرایان بنام ائتلاف کردن و اینقدر رای آورد والا صدسال دیگه هم بیاد تو صحنه ولی بدون این دوستان باشد حداکثر نصف این آرا را میاورد! در ثانی شما که تا دیروز تو شعارهایتان صحبت از ائتلاف بود و امروز

پربازديد