تاریخ درج خبر : 1394/12/10
کد خبر : ۵۳۶۱۰۶
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه شورای اصلاح طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد در رابطه با انتخابات اخیر

به نام خدا

مردم شریف و فهیم استان ؛ انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به پایان رسید؛رقابت تمام شد، برای توسعه استان رفاقت را پیشه کنید. ردصلاحیت های گسترده توسط نهادهای تحت مدیریت و مسئولیت اقتدارگرایان ، فرزندان توانمند و شایسته دیارمان را از عرصه رقابت حذف نمود و در حوزه های انتخابیه “کهگیلویه بزرگ” و”بویراحمد و دنا” اصلاح طلبان را در انتظار و بلاتکلیفی قرار داده و فرصت رقابت را از این طیف مظلوم سلب نمود.

 پیروزی چشم گیر اصلاح طلبان و حامیان دولت (لیست ائتلاف امید) در سطح کشور خصوصا در حوزه تهران بزرگ، برگ زرینی در تاریخ سیاسی کشورمان بود و نشان از شور و شعور بالای ملت رشید ایران را دارد.

ما به نتیجه هر انتخاباتی ( و از جمله این انتخابات ) که پیروز آن منتخب اکثر مردم باشد احترام می گذاریم و امیدواریم منتخبین در عمل به وعده های انتخاباتی خود صادق باشند. از اصلاح طلبانی که در هر سه حوزه، مجمع اصلاح طلبان حوزه ها و شورای اصلاح طلبان استان را همراهی کردند کمال تشکر و قدردانی را داریم، ما در کنار اصلاح طلبان هر سه حوزه خواهیم بود و برای تحقق مطالبات آنها ایستادگی خواهیم کرد.

شورای اصلاح طلبان استان خدای بزرگ را شاکر است و از مردم نجیب استان سپاسگزاریم که با حضور خردمندانه خود صندوق رای را به داوری برگزیدند.

امید آنکه شاهد تشکیل مجلسی فعال، کارآمد، دلسوز و همراه و همگام دولت تدبیر و امید در حل مشکلات مردم و کشور باشیم و از این رهگذر نظاره گر حل مشکلات اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی از یک سو و توسعه تعامل سازنده با کشور های مختلف دنیا از سوی دیگر باشیم.

این حضور حماسی را به غیور مردان و شیر زنان استان تبریک می گوییم و در پایان یادآوری می کنیم که تحلیل انتخابات استان را در آینده ی نزدیک از طریق بیانیه یا مصاحبه تبیین خواهیم کرد.

 و ما توفیقی الا بالله علیه توکلت و الیه انیب

شورای اصلاح طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد

94/12/9

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • فرزندايل گفت:

  نظر خود را وارد نمایید…خدایاشکرت که اصلاح طلبان این دوره موفق شدن، حالاشمابیاین یه فتنه راه اندازی کنین.

 • انسان گفت:

  اولا” تبریک به اصلاحات و زنده باد.ثانیا یه سوال فقط برام پیش اومده که چی شده کهاخیرا” یه دهاتی مثل کهگیلویه رو جدیدا” با صفت “بزرگ” بیان می کنند!!!!

 • ناشناس گفت:

  اطلاعیه دادن بعد از انتخاباتتان هم مثل اطلاعیه دادن قبل از انتخابات ناشی از عدم درک مسایل روز بین المللی ، ملی و محلی میباشد . علت عدم اقبال عمومی به اصول گرایان تمامیت خواه در دهه های گذشته ، همین خودخواهی خود رایی وانحصارطلبی آنان، نگاه پدر وفرزندی و قیم معابانه به مردم واقشار بوده است . یه عده را براساس روابط قومی ورفاقت بازی تحت عنوان شورای اصلاح طلبان شهرستان های استان منتسب نموده اند وآنان هم خیال میکنند که اکثریت اصلاح طلبان واقعی و موج عظیم تحول خواهی بر اساس تمایل ودستور آنها به راه خواهد افتاد. ولی نتایج انتخابات ثابت نمود که ذهی خیال باطل . خدا حافظ اصلاح طلبی برای همیشه

 • ناشناس گفت:

  اکثریت این مجلس اصولگراست چراپیروزی اصلاح طلبان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • مهندس گفت:

  رد صلاحیت ها به نفعتون شد که. اگر از اصولگرا ها مثلا خرسندیان و روشنفکر رد میشدن رای هدایت خواه دوبرابر میشد کلا اصولگرا ها با تقسیم شدن آراشون بازهم موفق تر بودند

 • ناشناس گفت:

  عزیزم نزدیک به 50 در صد کسانی که از اصلاحاتی ها که تایید صلاحیت شده بودند قبول شده اند ولی اصول گرایان با تایید صلاحیت های صد ها نفری نسب به جمعیت شان کمتر از 10درصد قبول شده اند حالا شما قضاوت کنید کی برنده واقعی است

 • موسوی گفت:

  بابا جمع کنید شورای اصلاح طلبان!
  اینان نشون دادند هم در دهدشت و هم بویراحمد، فقط به فکر منافع شخصی خودشون هستند و در گچساران تاجگردون متکی به توانمندی خودش بود رای اورد. من اصلاح طلبم ولی در انتخبات از زارع و موحد بنا به شرایط موجود حمایت کردم.

 • مهندس گفت:

  والله به غیر از توهین به اصولگرایان و شورای نگهبان چیزی ازین متن نمی توان استنباط کرد. بنظرم سنجیده تر حرف بزنید. دنبال دلایل رد صلاحیت ها باشید وبا چشم باز آنها را ببینید شورای نگهبان که با کسی پدر کشتگی ندارد.

 • ناشناس گفت:

  در حوزه گهکیلویه بزرگ امثال منطقیان و لاهوتی به اصلاح طلبان ظلم کردن
  نه موحد عدل ها شمی قدرت شکست دادن اصلاح طلبان را داشتند فقط غرور بی بزرگان این شکست را بر اصلاحات تحمیل کردن باید بعد اینکه جو انتخاباتی کامل خوابید جواب گو باشند

 • تلنگر گفت:

  البته این چهار نفر از ابتدا همه اصول گرا بوده اند و شاید بهتر بود که به جای طرح اعتراض نسبت به انتخابات به مدیران برنامه ریز خود اعتراض می کردند. زیرا حتا با ایجاد چند دستگی که هدف ان شکستن ارای اکثریت بود به خیالی که یک کدام از انها بتواند اکثریت یک چهارم را از ان خود کند در نهایت شکست خورده اند. اگر ملاک همان اکثریت مطلق بود مردم پشت کاندید مخالف این طیف جبهه می گرفتند و شکستی کاملا محکم بود.

 • تلنگر گفت:

  به نظر می رسد مجمع اصلاح طلبان تصمیم دارد که بر مسیر شکست خودش همانند اقای بزرگواری اصرار بورزد. حضور حماسی یعنی چه؟ مردم به طیف تندرو در این شهر موسوم به هدایت خواه و طیف موسوم به اصلاح طلب نه گفته اند. شایعاتی بود بر اینکه در اعتراضات نسبت به انتخابات که در حقانی بودن اعتراض! تردیدی نداریم، طیف موسوم به بهرامی با طیف هدایت خواه و روشنفکر و نیکبخت همه با هم نسبت به آقای زارعی معترض بوده اند و نه فرایند انتخابات.

 • ناشناس گفت:

  ۶۰در صد مجلس اصولگرایان هست،،،،حتی مستقل از اصلاح طلبان بیشتر

پربازديد