تاریخ درج خبر : 1394/12/11
کد خبر : ۵۳۶۲۴۳
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه رییس ستاد انتخاباتی حاج زارعی

علی تاج امیری رئیس ستاد انتخاباتی غلام محمد زارعی بیانیه ای را برای سایت استان ارسال کرده است که در پی می‌آید:

درود و صد آفرین بر شما مردم فهیم و آگاه شهرستانهای بویراحمد و دنا که یکبار دیگر در پای صندوقهای رای همپای هموطنان عزیزمان با مشارکت سیاسی و حضور حماسی خود در دو انتخابات سرنوشت ساز خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی به ندای رهبر عزیزمان در سال همدلی و همزبانی لبیک گفته اید و برگ زرین دیگری را به افتخارات استانمان افزوده اید.
درود خدا بر شرف شما شیرمردان و شیرزنان شهرستانهای بویراحمد و دنا که با بهره گیری از شور و شعور سیاسی و درک شرایط فعلی کشور به خوبی تشخیص داده اید، نیازمندی کشور به مجلسی است که برای پیشرفت و آبادانی آن و ادامه مسیر توسعه نماینده آن می بایست همسو و همراه دولت باشد.
آفرین بر شما که یکبار دیگر به نماینده فعلی خود یعنی حاج غلام محمد زارعی فرصت دوباره و هوای تازه ای بخشیده اید و با آن خادم صادق و بی ریا تجدید عهد نموده اید تا بتواند در یک دوره چهار ساله دیگر برنامه های ناتمام خود را تکمیل کند و همچنان در مقابل فرصت طلبان، یاری رسان و حامی دولتمردان باشد.
اینجانب از طرف ستاد مرکزی حاج غلام محمد زارعی کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی این پیروزی حماسی و غرورآفرین را به تمامی هواداران تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از رقبا و حامیانشان که در کنار هم و با رعایت اخلاق و فرهنگ انتخاباتی توانسته ایم شاهد حضور حداکثری مردم در عرصه انتخابات باشیم، صمیمانه تقدیر و سپاس دارم.
در پایان از دست اندرکاران برگزاری انتخابات، عوامل اجرایی و نظارت، نیروهای امنیتی و انتظامی، رسانه ها و صداو سیما، مسئولین ستادها و همه کسانی که به نحوی از انحاء در برگزاری این حماسه سیاسی دخیل بوده اند تا این دو انتخابات مهم در فضایی امن و سالم برگزار شود و مردم همیشه در صحنه بتوانند با حضور آزادانه و آگاهانه با شرکت در انتخابات اقتدار و صلابت نظام را تقویت نمایند، تشکر می نمایم و از خداوند متعال یرای همه آرزوی سربلندی و سرافرازی دارم.

علی تاج امیری
رییس ستاد مرکزی حاج غلام محمد زارعی
کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی
شهرستانهای دنا و بویراحمد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • چویل دنا گفت:

  سایتت فقط به دردخودتون میخوره شماهم جزءاونایی هستیدکه حق مردم رازیرپامیذاریدان شاءلله که خداازهمه کسانی که حق مردمونادیده میگیرن وزیرپامیذارن نگذره دردودنیامدیون مردم هستید!!!!!’!!!

  • هاشم حیدری گنجه ای بزرگ گفت:

   شما که اینطور اظهارنظر میکنیداینوهم بگیداقای هدایت خواه 8سال بانفت 140دلاری چه کاری واسه این شهرستان کرد همینو جواب من بدید بعداظهارنظرکنید درود براقای حاج زارع منتخب دهمین دوره مجلس شواری اسلامی که واقعا کار کرد بانفت 20دلاری

 • چویل دنا گفت:

  بویرنیوز دیگه شورشو درآوردی ازچ میترسی که اینهمه کامنت میفرستیم خبری ازهیچکدام نیست ان شاءلله که بلایی که برسرعصردنااومدسرشماهم بیاد!!بازهم میگم میشه بگین باچی شماروخریداری کرده ا ند پول,آرد,کودشیمیایی,کارت شارژو….کدومش ازخدابی خبرا؟؟؟؟؟.

 • ناشناس گفت:

  معلومه شما از منافع خود دفاع میکنید نه حق مردم توکه جایگاه خود را از فرمانداری که می بایست مجری انتخابات ومدافع رای مردم باشد به مسیول ستاد انتخاباتی تنزل دادی ومردم وتاریخ خود قضاوت خواهند کرد

 • ناشناس گفت:

  درود بر تاج امیری سلام بر زارعی و درود بر موسوی.سه فرد شایسته استان…

 • هم استانی گفت:

  … ، یاری رسان و حامی دولتمردان باشد.
  جالبه!!!!!!!!!!!!!!؟
  یاری رسان محرومان و مردم استان یا دولتمردان؟!!!!
  تا جایی که میدونیم دولتمردان هم باید یاری رسان مردم باشند اونوقت شما…؟!
  جای بسی تامل و تفکره…!

پربازديد