تاریخ درج خبر : 1394/12/11
کد خبر : ۵۳۶۲۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

درخواست عجیب زنی در شیراز برای رای به تاجگردون!+جزئیات

غلامرضا تاجگردون در طی دوران نمایندگی خود در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی توانسته در قامت یک وکیل تمام عیار برای بهبهود شرایط در حوزه انتخابیه خود تلاش هایی را صورت دهد.

حد اعتدال در رفتاروی بعلاوه پیگیری های منتج به فراهم نمودن زیرساخت ها در دو شهرستان باشت وگچساران سبب گردیدتا در دهمین دوره انتخابات نه تنها حداکثر شهروندان دراین حوزه بلکه حتی بخشی از اصولگرایان وی را نماینده ای شایسته برای گچساران وباشت در دور دهم بپندارند.

گرد هم امدن چنین فاکتورهایی سبب گردیده تا نه تنها در جغرافیای این دوشهرستان بلکه فراتر از آن نیز کسانیکه وی را میشناسند برای موفقیت وانتخاب مجدد ایشان تلاش کنند.

سیمین دختر جوانی است که در شیراز زندگی میکند ، او بختیاری اصل است ودوران کودکی خود را با خانواده درگچساران گذرانده است .

میگوید در شیراز به لیست چهارنفره اصلاح طلبان رای داده ام ،اما مادرم میخواست بجای لیست به نامزد دیگری رای دهد و گفته های من را قبول نمیکرد.

این دختر جوان اضافه میکند: مادرم از دست اندرکان انتخابات سوال کرده آقا نمیشود من به آقای تاجگردون که کاندیدا در گچساران است اینجا رای دهم؟.

وی یادآور میشود:مادرم خیلی دلش میخواست به تاجگردون رای بدهد ولی نشد .

به گزارش راک نیوز، شاید برخورداری از چنین اقبال عمومی که درنتیجه تلاش های مداوم نمایندگان برای توسعه حوزه انتخابیه صورت می پذیرد و درنگاه عامه مردم چنین تلاش هایی نادیده گرفته نمیشود ،فارغ از اینکه امتیاز برای شخصی چون تاجگردون تلقی گردد ،برکتی برای نظام جمهوری اسلامی باشد که درطی ۳۷ سال انقلاب فرزندانی پرورش یافته که راه ارتباط و اعتماد دو سوی مردم و مسئولان را فراهم نموده اند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد