تاریخ درج خبر : 1394/12/11
کد خبر : ۵۳۶۲۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -

تقوی نژاد:حفاظت و حراست از اسناد و نیروی انسانی از وظایف مهم حراست‌ها است

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور باتاکید بر اینکه نیروی انسانی مهم‌ترین سرمایه سازمان محسوب می‌شود، گفت: حفاظت از سرمایه‌های سازمانی و در رأس آن نیروی انسانی، باید در رأس برنامه‌های حراست قرارگیرد.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، سیدکامل تقوی‌نژاد رئیس‌کل سازمان امور مالیاتی کشور در جمع مدیران حراست‌های بانک‌ها، بیمه‌ها و سازمان‌های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی، با اشاره به اینکه حراست‌ها در حفظ مصالح نظام وظایف بزرگی انجام داده‌اند، گفت: سالم‌سازی محیط اداری، حفاظت از دستاوردهای نظام اداری کشور و به‌خصوص حفاظت و حراست از اسناد و نیروی انسانی از وظایف مهم حراست‌ها است.
وی با تاکید اینکه نیروی انسانی مهم‌ترین سرمایه سازمان محسوب می‌شود، تصریح‌کرد: حفاظت از سرمایه‌های سازمانی و در رأس آن نیروی انسانی باید در رأس برنامه‌های حراست قراردارد.
رئیس‌کل سازمان امور مالیاتی کشور با اشاره به اینکه حراست از مجموعه مدیران در نظام اداری مقوله مهمی است، افزود: پیشگیری از هرگونه فساد موضوع اساسی و وظیفه بسیار پیچیده و مهم حراست است. وی با بیان اینکه باید برای ایجاد فضای امن برای کارکنان تلاش شود، اظهارداشت: یکی از کارهایی که حراست باید انجام دهد این است که کارکنان را به سمت خودش جذب کند که در واقع جذب ارزش‌های نظام شده‌اند.
تقوی‌نژاد با اشاره به اینکه حراست‌ها باید به‌عنوان منشاء سالم‌سازی محیط کار و منشاء اتخاذ بهترین تصمیمات در کنار مدیران یک سازمان ایفای نقش کنند، گفت: دقت و مراقبت در جهت اجرای صحیح قوانین، مقررات و دستورالعمل‌ها بسیار حائز اهمیت است.
وی باتاکید بر لزوم ایجاد رابطه صحیح و معنوی بین مردم و نظام اداری، ادامه داد: یکی از ویژگی‌های نظام جمهوری اسلامی مردمی بودن آن است. بنابراین محیط اداری ما هم باید این مقوله را سرلوحه امور قرار دهد و با رویکردی مودی محور در جهت ایجاد فضایی سرشار از احترام و تفاهم بین کارکنان و مودیان تلاش کند که نقش حراست در این زمینه بسیار برجسته است.
رئیس‌کل سازمان امور مالیاتی کشور افزود: ما پرسنل‌گرا هستیم و من اعتقاد دارم که مدیران باید به وضعیت رفاهی کارکنان با دقت و حساسیت بسیار رسیدگی کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد