تاریخ درج خبر : 1394/12/12
کد خبر : ۵۳۶۳۶۵
+ تغییر اندازه نوشته -

ساخت پارکینگ ومجتمع تجاری تامین اجتماعی یاسوج اشتغالزاست

مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه وبویراحمد گفت: سرمایه گذاری بزرگ این سازمان برای ساخت پارکینگ و مجتمع تجاری در یاسوج اشتغالزایی مناسبی را فراهم خواهد کرد.

عباس نورمحمدی روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: ساخت این طرح در زمینی به مساحت 20هزار متر مربع جذب میلیاردها ریال سرمایه گذاری را به دنبال خواهد داشت.
وی تصریح کرد: دو طبقه اول این مجتمع به پارکینگ اختصاص دارد و بخش زیاد از مشکلات ترافیکی و نبود پارکینگ در شهر را برطرف خواهد کرد.
نورمحمدی اظهار داشت: چهار طبقه دیگر این طرح تجاری است و در قالب این طرح رستواران و شهربازی کودکان نیز پیش بینی شده است.
نورمحمدی با بیان این که پس از مدتها تلاش مشکلات حقوقی و مالکیت این زمین رفع شد و افزود: ساخت این مجتمع بزرگ در شش طبقه اشتغال موقت خوبی را برای جویندگان کار فراهم خواهد کرد .
وی افزود: سازمان تامین اجتماعی ساخت این مجتمع خدماتی تجاری را به بخش خصوصی واگذار کرده است و بزودی عملیات اجرایی آن با میلیاردها ریال سرمایه گذاری آغاز خواهد شد.
شهر یاسوج مرکز کهگیلویه وبویراحمد به عنوان پایتخت طبیعت ظرفیت های بالایی برای سرمایه گذاری در بخش های صنعت، گردشگری و خدمات دارد.
موقعیت جغرافیایی وجود آبشار سیاحتی با پذیرش 12هزار نفر در برخی از ایام تعطیلی فصلی به اهمیت گردشگری این شهر و سرمایه گذاری دراین بخش اهمیت ویژه ای داده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد