تاریخ درج خبر : 1394/12/12
کد خبر : ۵۳۶۳۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -
سیروس حسین زاده:

تکرار می کنم به لیست رای ندهید!!

محمد خاتمی وارد حسینه ی جماران می شود، خودش و استیکر هایش می گویند به تمامی افراد هر دو لیست رای بدهید.
محمد کوچک زاده وارد حسینه جماران می شود مردم به او اشاره می کنند ته صف! و درود بر خاتمی می فرستند…
روز بیست و هفتم بهمن است، زمانی تا روز انتخابات نمانده است اما طرفداران سید باقر موسوی امید به تایید صلاحیت او دارند…
یاران همه تاکید میکنند که مردم منتظر تایید صلاحیت بمانند و نوید خبر خوشی می دهند!! سید از مجلس ششم به بعد صلاحیتش تایید نشده است ولی طرفدارانش انتظار دارند که در این دوره که همه حتی نامزدهای معتدل رد شده اند ایشان تایید شود!!
زمان می گذرد… هدایت خواه خانه به خانه دلبری می کند بویراحمد بی عزت می شود
دوقطبی ستار خان و باقر خان ایجاد می شود!!! دو قطبی خودساخته و کاریکاتوری از تاریخ!! خیمه شب بازی مضحکی که اصلاح طلبان فریبش را می خورند و هم صدا او را ستار خان صدا می زنند تا مردم فکر کنند او عزت آفرین است!!
در لیست تهران کاظم جلالی، غلام رضا حیدری هم هستند اما محمد خاتمی می گوید به همه ی لیست رای بدهید به دری نجف آبادی به موحد کرمانی و…
در حوزه بویراحمد و دنا خرد جمعی اصلاح طلبان خروجی اش محمد بهرامی است… شاید او تاپ نباشد ولی بهترین گزینه موجود و نزدیکترین گزینه به اصلاحات است.
برخی از اعضای به نتیجه خرد جمعی معترض می شوند و حرفشان فقط سید باقر است
بزودی همین ها فوج فوج به سمت یک ستاد دیگر می روند… رییس ستاد سابق محمود احمدی نژاد، حامی ولایتی و شکرگزار رد صلاحیت هاشمی!!!
آنها بهرامی را اصلاح طلب خوبی نمی دانند ولی برای پیداکردن اصلاحات به سمت این ستاد می روند
آنها می گویند رای شورای هماهنگی برایمان نامشروع است معتقدند رای بهرامی از صلبی جز صلب واقعی اصلاحات بیرون آمده است و به سمت ستادی می روندکه هیچ گونه شاخصه های اصلاح طلبی ندارد، او حتی برای دلخوش کردن شان نمی گوید اصلاح طلبم.
انتخابات نزدیک است چند روز بیشتر نمانده تا روز سرنوشت !!
همه به استقبال پدراصلاحات میروند در کوه و دشت…
استقبالی که می گویند خود جوش بود اما اهدافش هنوز بر نگارنده و احتمالا خیلی از مردم پوشیده است!!
آیا می خواستند خاری در چشم شورای نگهبان باشند؟!
آیا می خواستند سید باقر را بر سر شورای هماهنگی اصلاحات بکوبند؟!
شاید هم می خواستند به هدایت خواه بگویند ای کسی که نه ستاری و نه کسی را هدایت کرده ای!!! بدان ما پدری داریم که آمده است برایمان پدری کند!
آری استقبال می شود اشک و لبخند قاطی می شود؛ اما شور و احساسی که باید پتکی شود بر سر پایداری دشنه ای می شود بر پهلوی اصلاحات!!
سید در چند روز یاسوج گردی اش به هیچ نتیجه ای نمی رسد می گوید از کسی حمایت نمی کنم ولی اعضای ستادش می گویند سید گفته نگذارید هدایت خواه به مجلس برود!!
سید آیا اعضای ستادت نباید اجازه دهند هدایتخواه به مجلس برود، یا تو و مردم؟!!
سید فرض کن همه پذیرفتند که اعضای شورا تو را دور زدند ولی آیا تقاص کار آنها را باید مردم پس بدهند با پناهنده شدن به یک چرخنده ی سیاسی عهد شکن!!! البته یک بار او به اصلاحات پناه آورد و یک بار هم شما به او!!
اما سید باقر چرا برای ما سیدی نکردی؟!
سید چرا به سید اصلاحات نگاهی نینداختی؟!
سید چرا کوتاه نیامدی؟! سید ببین سید اصلاحات چه کرد و تو چه کردی؟!
ان کجا و این کجا
با تمام وجود می گویم تو ما و اصلاحات را به مشکلات شخصی ات با برخی از چهره های اصلاح طلب فروختی
و خیلی ها هم از هول حلیم زارع، تو را درون دیگ خودخواهیت فرستادن!!
سید عزیز چه می شد که شما نیز مانند لیست تهران کاظم جلالی های لیست را می پذیرفتی تا منتخب مردم بویراحمد و دنا هم از لیست امید باشد؟!
کاظم جلالی که شناسنامه جریان اصولگرایی است در تهران بزرگ پذیرفته می شود ولی تو کاندید شورای هماهنگی جبهه ی اصلاحات، می شود خط قرمزت و زارعی می شود پناگاه سبز پوشانت!!
سید تو به ما نشان دادی که خاتمی و حتی خاتمی یاسوج شدن هم کار سختی است
تو امدی تا بگویی همه برای من و من برای هیچکس!!!
شاید اصلا دلت نمی خاست از کاندید شورا حمایت کنی تا مبادا با پیروزی اش دل رقبای سیاسی هم فکرت شاد شود
سید جان انها که می گفتن جز تو به کسی رای نمی دهند، کاسه به دست به سمت زارع رفتند!!! زمانی همین اعضای شورا را مافوق هر چون و چرایی می دانستند و امروز به راحتی خاک در چشم مروت می پاشند و آنها را “رضارضاها” می خوانند!!

بدان بزودی تو را هم محکوم به چیز دیگری می کنند تا زارع به بهانه ی اینکه هدایت خواه به مجلس نرود، کاندید همیشگی اصلاحات بویراحمد شود!!
خاتمی به کاظم جلالی رای داد تا کوچک زاده به مجلس نرود ولی تو صندلی کوچک زاده را به ستار خان!! تعارف کردی و حالا ما باید بلرزیم و ببینیم آیا شورای نگهبان اجازه می دهد هدایت خواه خانه نشین شود یا نه ؟!!
اری تو کاری کردی کارستان تو کوچک زاده بویراحمد را ستارخان کردی!!
اری همه باید از “تو” حمایت کنند اما تو می گویی به لیست رای ندهید
تکرار می کنم به لیست رای ندهید!!!!

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • منننننمممم گفت:

  شاید از این ترسیدید که با حمایت از شخص خاصی سایر طرفدارانتان را از دست دهید. ولی مطمئن باشید حمایت نکردن از لیست خاتمی یعنی از دست دادن همه… درود بر خاتمی…

 • ناشناس گفت:

  چرا حمایت از دکتر بهرامی نکرد که هم مقبولیت بیشتری داشت و هم عملکرد درخشانی داشت وهم مورد حمایت اصلاح طلبان از تاهران تا اینجا بود واتفاقا موج رای اصلاح طلبی پشت سرش بود ورای قاطعی هم داشت ولی خودخواهی باقر واعوان وانصارش این مج اصلاح طلبی را در هم شکست ودست به یک ……… زد ودر دام اصولگرایان افتاد و اصللاح طلبان واقعی را از خودش جدا کرد ووحیات سیاسیش را مختومه کرد وبه سرنوشت خانم راستگو دچار شد که اصلاح طلبان او را به خاطر ……مثل ………جناب موسوی اخراج والان در اردوگاه اصولگرایان لانه کرده …………………………………………………………………

 • حرف مردم گفت:

  بهرامی اصلاح طلب نبوده اصلا چه سابقه ای دارد؟ همین چند ماه پیش خانم آذر منصوری رو در دانشگاه آزاد با خفت بیرونش کردند و مایه شرم ساری برای این دیار رقم خورد شما که مدعی اصلاح طلبی هستید با این بهرامی اصلاحطلب سی روزه، چرا بکبار مصاحبه ای برای محکوم کردن این اتفاق انجام ندادید؟کسی که دوازده ساله مقابل هدایت ایستاده لایق مجلس بود.

 • حرف مردم گفت:

  کار بجایی کرد تو و بهرامی هیچ نشونه ای از اصلاحات ندارید انتخاب بهرامی توسط شورا فقط قومی قبیله ای بود،زارعی دوازده ساله که مقابل هدایت وایساده و گرچه بزبون نیاورده کا اصلاحطلب است اما عملکردش کاملا اصلاحطلبی بوده پس مستحق حمایت بود،بهرامی تا دیروز پامنبری هدایت بوده یک شبه اصلاحاتی شده و هیچ کس باورش ندارد.

 • دنای سرافراز گفت:

  ظاهرا شما استقلال رسانه ای را از دست داده اید و فقط به سید باقر موسوی حمله میکنید

 • دارشاهی گفت:

  مطالب بسیار جالب بود اصلاحات مصادره شد

 • دانیال آریایی جهان آباد گفت:

  جناب حسین زاده نوشته شما را خواندم .در مورد حاج زارع مطالب نوشته بودید و به موسوی بزرگ رادمردی که فکر را به موقعیت نمیفروشد اهاناتی مبذول فرموه بودید حالا با شهامت به این موارد پاسخ دهید ؟
  1-سابقه اصلاح طلبی محمد بهرامی از کی بودذه است ؟
  2- چرا هرگز نمیگویید بهرامی شاگرد اول هدایتخواه بوده و دست پرورده جبهه پایداری است ؟
  3-چرا آن روز که بهرامی در سال 1382 اصلاح طلبان و موسوی را یک جا حواله زباله دان تاریخ میکرد فکر این روزها را نمیکرد ؟؟
  4-چرا نمیگویید اصلاح طلبان از سال 1382 و در نبود سید باقر موسوی همواره از زارعی حمایت کرده اند؟

 • دوم خرداد گفت:

  سید باقر ترس و لرز رفتن هدایت خواه را به مجلس در جان ما انداخت. من دیگه سید باقر رو پدر اصلاحات استان نمیدونم

 • بزرگی گفت:

  سید فرض کن همه پذیرفتند که اعضای شورا تو را دور زدند ولی آیا تقاص کار آنها را باید مردم پس بدهند با پناهنده شدن به یک چرخنده ی سیاسی عهد شکن!!! البته یک بار او به اصلاحات پناه آورد و یک بار هم شما به او!!

 • ناشناس گفت:

  واقعا متوجه شدم . بعضی ها منافع شخصی را به منافع جمعی ترجیح مید هند .یعنی میخواند فقط خودشون به روشهای مختلفی مطرح باشن من یه اصلاح طلبم . اگه هدایت روزی رقیب موسوی بشه من به هدایت رای می دهم چون به کسی رای می دهم اعتقاد به تصمیم جمعی داشته باشه

 • ناشناس گفت:

  تحلیل شما کاملا ضد و نقیضه
  اتفاقا سید باقر با حمایت از غلوم کاری کرد تا هدایت به مجلس نره
  مبنای استدلالتون رو باید عوض کنید

 • دانشگاه تهران گفت:

  اتفاقا سید حالا محبوب تر شده …… زنده باد سید باقر که به محمد ستار هدایت خواه بهرامی نپیوست… زارعی مگر از مطهری و رفسنجانی … بیشتر است که نتونه روزی حزبشو عوض کنه …

 • ناشناس گفت:

  احسنت برادر

 • مسعود گفت:

  سیروس حسین زاده دقیقا کیه?

  • سید نوید موسوی گفت:

   این سوال مسخرت رو دیگه از هیشکی نپرس . حالا هر کی میخواد باشه . سوالاتی روطرح کرده که باید برای پاسخ به تاریخ و ملت بویراحمد پاسخ داده شود .یکی هست مثل تو .مگه باید شاخ داشته باشه؟حالم از این حرفای بی سر و ته که ناشی از عدم توانایی شما درشنیدن حرف مخالف هست بهم میخوره

 • بهلول گفت:

  باقر موسوی در بویراحمد و محمود منطقیان در کهگیلویه ، دچار اشتباهی نابخشودنی و غیرقابل جبران شدند . این اشتباه زندگی سیاسی آنها را نابود خواهد کرد اشتباهی که موجب شد دوستانشان از آنها دور شوند . واقعا نمیدونم به این دو چی بگم .

 • محمود علوی گفت:

  احسنت. بسیار جالب بود.موسوی ها و بهرام تاجگردونها فقط به منافع خود می اندیشند. بیچاره مردمی که به اینها امید بسته بودند.

  • بهلول گفت:

   شما چه شناختی از بهرام تاجگردون داری ؟ شما چه بدی از تاجگردون دیدی ؟ اصلا حرف حسابتون چیست ؟ موسوی در بویراحمد پا روی اصلاحطبان گذاشته چه ارتباطی به بهرام تاجگردون داره ؟ اگر انتقادی از بهرام تاجگردون داری طی مقاله او را نقد کن ولی اینکه در بویراحمد آقای موسوی عامل شکست اصلاحطلبان شود و شما تاجگردون را وارد این قضیه کنید بی انصافی است . نماینده مورد نظر تاجگردون در شهر گچساران با 47000 اختلاف رای نسبت به اصولگراها وارد بهارستان شد . انصاف هم خوب چیزی است .

پربازديد