تاریخ درج خبر : 1394/12/14
کد خبر : ۵۳۶۴۵۴
+ تغییر اندازه نوشته -

برگزاری کنگره شهدای روحانی استان در کهگیلویه

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه گفت: کنگره شهدای روحانی استان کهگیلویه و بویراحمد نیمه نخست اردیبهشت به میزبانی دهدشت برگزار می‌شود.

بهنام صمدی‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگارسایت استان از برگزاری کنگره شهدای روحانی کهگیلویه و بویراحمد به میزبانی دهدشت خبر داد و اظهار داشت: این آیین معنوی نیمه نخست اردیبهشت سال جدید برگزار می‌شود.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه تصریح کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد 30 شهید والامقام از قشر روحانی تقدیم نظام کرده و از این تعداد 10 شهید از شهرستان کهگیلویه است.

صمدی‌فرد با بیان اینکه 22 اسفند روز بزرگداشت مقام شهدا نام‌گذاری شده است افزود: برنامه‌هایی برای این هفته در بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تدارک دیده شده و اجرا خواهد شد.

وی برگزاری مسابقات ورزشی کارکنان در رشته‌های دارت و تنیس روی میز را از جمله برنامه‌های هفته بزرگداشت مقام شهدا نام برد و گفت: اردوی یک روزه همسران شاهد به مقصد دیلم و گناوه برگزار می‌شود.

صمدی‌فرد کاشت 417 نهال در منطقه دشت مازه را از دیگر برنامه‌ها دانست و گفت: این تعداد نهال به یاد 417 شهید والامقام شهرستان در مراسمی با حضور مسئولان کاشت می‌شود.

این مسئول دیدار با امام جمعه، همایش پیاده‌روی خانوادگی، سرکشی از خانواده شاهد و ایثارگران و نصب تابلوی شهدا در بلوارها را نمونه‌های دیگری از ویژه‌های هفته شهدا عنوان کرد.

صمدی‌فرد روز شهدا را فرصت ارج نهادن به مقام شهدا و قدردانی از جان‌فشانی آنان دانست و گفت: شهدا رفته‌اند و رسالتی از جنس آگاهی و حرکت را بر دوش ما باقی گذاشته‌اند که باید ادا کنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد