تاریخ درج خبر : 1391/08/28
کد خبر : ۵۳۶۶
+ تغییر اندازه نوشته -

ارائه بسته های تشویقی جدید به سرمایه گذاران درکهگیلویه و بویراحمد

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد از ارائه بسته های تشویقی جدید به سرمایه گذاران در شهرکهای صنعتی این استان خبر داد.

به گزارش سایت استان، فضل الدین جمالیان گفت: بسترهای سرمایه گذاری در شهرکهای صنعتی این استان مهیاست و سرمایه گذران از مزایای خوبی برخوردار خواهند شد.

وی تحقق شعار تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی را در اولویت برنامه های این شرکت عنوان کرد و بیان داشت: به منظور حمایت از واحدهای صنعتی و تولیدی و ایجاد انگیزه در فعالان اقتصادی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان، مشوقهایی در نظر گرفته شده است.

جمالیان افزود: واحدهای صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی و سایر طرفهای قرارداد که نسبت به پرداخت بدهی معوق خود اقدام کنند، شامل این مشوق ها می شوند.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در صورتی که فعالان واحدهای صنعتی مستقر در شهرکها نسبت به پرداخت 50درصد از اصل بدهی های خود به این شرکت اقدام کنند، از 20 تا 40 درصد تخفیف بدهی برخوردار خواهند شد.

جمالیان یادآور شد: در مناطق کمتر توسعه یافته علاوه بر تخفیف 20 تا 40 درصدی، مبلغ تعدیل به همراه مانده اصل بدهی مربوطه به صورت اقساط 30 ماهه دریافت می شود.

وی عنوان کرد:  برای شرکت های تعاونی و ایثارگران دارای دفترچه قرارداد در شهرکها و نواحی صنعتی هم شش ماه به زمان پرداخت اقساط اضافه می شود.

جمالیان اظهار داشت: هم اکنون 19 شهرک و ناحیه صنعتی با بیش از یکهزار و  600 هکتار مساحت در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که از این تعداد 10شهرک و نواحی صنعتی در حال واگذاری زمین هستند.

منبع: مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد