تاریخ درج خبر : 1394/12/16
کد خبر : ۵۳۶۶۵۳
+ تغییر اندازه نوشته -

بزرگواری: یک واحد آپارتمانی به من رسید آن را هم به امور خیریه دادم

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نهضت گازرسانی در حوزه انتخابیه ام آغاز شد، گفت: بزرگواری گفت: فرزند شما لُر زبان های صادق و باصفا و غیرتمند به هیچ وجه از رانت نمایندگی استفاده نکرد.

به گزارش سات استان، سید علی محمد بزرگواری در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با تشکر از مردم ولایتمدار کهگیلویه و بویراحمد و ایران اسلامی برای حضور باشکوه در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری گفت: شما مردم با حضور در پای صندوق های رأی بار دیگر به ندای مقام معظم رهبری لبیک گفتید و حماسه آفریدید.

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از مردم حوزه انتخابیه ام که در دوره های هشتم و نهم مرا به عنوان نماینده و فرزند خود راهی مجلس نمودند تشکر می کنم و امیدوارم قصور و اشتباهات فرزند کوچک خود را ببخشند و با توجه به سوگندی که در مجلس خورده ام اگر در راستای وظایف نمایندگی خود کوتاهی کرده ام، به دلیل این بود که نتوانسته ام نه اینکه نخواستم.

وی افزود: قانونگذاری و نظارت بر حُسن اجرای قانون از وظایف نمایندگی است و مردم بزرگوار می توانند با مشاهده کارنامه ام که بخشی از آن را در کانال تلگرام خود منتشر کرده ام، مشاهده کنند که عملکردم به چه صورت بوده است.

بزرگواری ادامه داد: مردم چرام و لنده درخواست ارتقای این دو بخش را به شهرستان داشتند که با پیگیری های بنده و مساعدت مسئولان در دولت های نهم و دهم این مهم انجام شد و همچنین مناطق دیگر نیز در حوزه انتخابیه ام خواستار ارتقای دهستان به بخش بودند که برخی از این امور در حال پیگیری است. البته ارتقای برخی مناطق در دولت یازدهم راکد شده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم تصریح کرد: شهرستان های کهگیلویه، چرام و لنده در بن بست قرار داشتند که با دستور دفتر مقام معظم رهبری به دولت دهم و همکاری نهادهای مسئول و قرارگاه خاتم الانبیا (ص) و سردار هاشمی مدیرعامل شرکت نیروگستر کار بر روی جاده در این مناطق آغاز شد و از طرف دهدشت به سمت رودآب با پیشرفت حدود ۴۵ درصدی روبرو بوده، البته به علت نبود اعتبار در دولت یازدهم پروژه نیمه فعال است. همچنین به خاطر خروج این منطقه از بن بست جاده معروف به جاده عشایری با همکاری دولت دهم و یازدهم به بهره برداری رسیده و اکثر جاده های روستایی آسفالت شده اند.

بزرگواری گفت: با پیگیری بنده و تلاش شرکت گاز، نهضت گازرسانی به منطقه آغاز شده و در این زمینه کارهای خوبی انجام شده است و گازرسانی به مناطق سرآسیاب، لیچک و بهمئی نیز صورت خواهد گرفت.

وی ادامه داد: حقابه شهرهای دهدشت و چرام و دیگر مناطق از سد کوثر گرفته شده و پروژه لیچک و بهمئی نیز پیشرفت کرده است. همچنین درخصوص اجرای بهسازی و طرح هادی روستاهای منطقه، مردم شاهد کارها هستند و همچنین بحث تعیین مقدار ۲ درصد منابع از نفت استخراجی و اخذ ردیف برای آن پیگیری شده است.

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی افزود: در حال حاضر تمامی روستاهای منطقه از برق پایدار برخوردار هستند و اینها نمونه کوچکی از کارهای بنده در این سال ها بوده است.

بزرگواری تصریح کرد: فرزند شما لر زبان های صادق و باصفا و غیرتمند به هیچ وجه برای آبروی شما حاضر نشده ام از رانت نمایندگی سوءاستفاده کنم و با تسهیلات نمایندگی تنها یک واحد آپارتمان ۱۳۰ متری داشتم که آن را نیز به خیرین اهدا کردم تا در منطقه مدرسه بسازند.
بزرگواری در پایان گفت:از تمام مسئولان کشور و استانی،وزرا،استاندار،مدیران کل،بخشداران که در این 8سال مارا یاری کردند و به ویژه صداو سیما که کارهای مارا رصد می کردند و به مردم شریف حوزه ی انتخابیه اطلاع رسانی می کردند و همه یسایت های محلی و استانی کمال تشکر را دارم.
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

منبع: تابناک کهگیلویه وبویراحمد،

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد