تاریخ درج خبر : 1394/12/16
کد خبر : ۵۳۶۶۷۱
+ تغییر اندازه نوشته -

یک دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی در یاسوج لغو مجوز شد

مجوز فعالیت یک دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی در یاسوج لغو شد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی ادراه کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه وبویراحمد طی ابلاغی ازسوی معاونت گردشگری این اداره کل و بر اساس رأی کمیته فنی و به استناد ماده 19 و22 آیین نامه نظارت بر تأسیس و فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی مصوب هیت محترم وزیران مجوز بهره برداری دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی پایتخت در یاسوج لغو شد

معاون گردشگری ،اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه وبویراحمد از ادامه نظارت مستمر تیم بازرسی معاونت گردشگری بر دفاتر و شرکت های خدمات مسافرتی این استان خبر داد.

الماس قبادی با اشاره به حجم بالای سفر ها و همچنین بالا رفتن تقاضا برای تاسیس دفاتر و شرکت های خدمات مسافرتی، نظارت را عنصر اصلی ادامه فعالیت قانونمند این واحدها دانست.

قبادی در ادامه گفت: بنابر بازدید بازرسان معاونت گردشگری از دفاتر و شرکت های خدمات مسافرتی درکهگیلویه وبویراحمد عملکرد این موسسات از نظر حضور مدیر فنی، برخورد مناسب پرسنل با مراجعین، رعایت موازین و شئون اسلامی و تمامی موارد قابل بازرسی ، مورد ارزیابی قرار گرفت..

وی افزود :با توجه به اینکه ایام نوروز و تعطیلات ویژه عید را در پیش‌رو داریم بحث نظارت و ارزیابی بر خدمات گردشگری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌شود.
قبادی ظهار داشت: بوم‌گردی از شاخه‌های صنعت گردشگری است که توسعه و شکوفایی این صنعت به صورت جدی در دستور کار سال آینده این معاونت قرار گرفته است.
وی تصریح کرد: بهره‌گیری از الگوها و تجربیات جهانی به منظور توسعه گردشگری بوم‌گردی به منظور دست‌یابی به اهداف کوتاه‌مدت و میان‌مدت با توجه به اینکه توسعه صنعت گردشگری راه نجات اقتصاد کشور و استان است، در دستور کار قرار گرفته است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد