تاریخ درج خبر : 1394/12/16
کد خبر : ۵۳۶۶۷۸
+ تغییر اندازه نوشته -

قرآن دست نوشته استان نوشته میشود

مسئول کانون فرهنگی وصال گفت: این کانون در نظر دارد در تاریخ ۲۳ اسفند ماه با حضور جمع کثیری از مردم شریف شهر یاسوج اقدام به نوشتن قرآن مجید با دست‌خط خود افراد کند.

به گزارش سایت استان، مرتضی باب مسئول کانون فرهنگی وصال عصر امروز در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک اظهار کرد: این کانون در نظر دارد در تاریخ ۲۳ اسفند ماه با حضور جمع کثیری از مردم شریف شهر یاسوج اقدام به نوشتن قرآن مجید با دست‌خط خود افراد کند.

مسئول کانون فرهنگی وصال با بیان اینکه، برای ثبت‌نام در این طرح تا تاریخ ۲۲ اسفند مهلت ثبت نام وجود دارد، تصریح کرد: در حال حاضر استقبال خوبی از آن شده است..

وی بیان کرد: هر نفر یک صفحه از قرآن را در عصر شهادت بی بی دوعالم حضرت زهرا (س) خواهد نوشت و بعد از اتمام نوشتن به اقامه عزای مادر سادات خواهد پرداخت.

این مسئول بیان داشت: در این طرح کانون فرهنگی مذهبی وصال باهمکاری استانداری کهگیلویه و بویراحمد، حوزه های علمیه خواهران و برادران، بنیاد مهدی موعود (عج)، دارالقران کریم، شهرداری یاسوج و فروشگاه حساس موبایل ایفای نقش می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون روند ثبت نام این طرح ادامه دارد و از مردم قرآن دوست شهر یاسوج جهت شرکت در این طرح دعوت بعمل می‌آید.
این مسئول هم چنین متذکر شد: افراد جهت ثبت نام می‌توانند نام و نام خانوادگی خود را به سامانه ۰۹۰۳۹۰۶۹۹۵۰ ارسال نمایند.

در این برنامه به ده نفر از کاتبان جوایز نفیسی اهداء می‌گردد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد