تاریخ درج خبر : 1394/12/19
کد خبر : ۵۳۶۹۴۲
+ تغییر اندازه نوشته -

انتقاد تند معاون فرماندار بویراحمد از ستاد خدمات سفر

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار بویراحمد در نشست ستاد خدمات سفر شهرستان بویراحمد بر لزوم آمادگی و تعامل بین بخشی دستگاه‌ها و نهادهای خدمات‌رسان در سطح شهرستان در ارائه خدمات به مسافران و گردشگران نوروزی تاکید کرد و گفت: خدمات‌دهی به مسافران و گردشگران باید به نحو مناسب ارائه شود.

سید کرامت‌الله فرج‌زاده با بیان اینکه آمادگی دستگاه‌ها و ارائه خدمات مطلوب به مسافران در جذب هرچه بیشتر گردشگران موثر خواهد بود، گفت: انتظار می‌‎رود دستگاه‌های عضو ستاد خدمات سفر با تمام توان و تلاش خود خدمات ارزنده‌ای را به گردشگران ارائه کنند.

فرج‌زاده در ادامه سخنان خود با اشاره به روزهای پایانی سال و آمادگی دستگاه‌ها در استقبال و ارائه خدمات به مسافران نوروزی تصریح کرد: متاسفانه با توجه به وضعیت کنونی و روزهای پایانی سال آمادگی شهرداری برای استقبال از مسافران نوروزی صفر است و اقدام خاصی تاکنون انجام نشده است.

این مسئول با بیان اینکه ورودی و خروجی شهر مخدوش و زباله‌های زیادی در مسیر جادها قرار دارد، گفت: شهرداری نسبت به جمع‌آوری زباله‌ها در سطح ورودی‌های شهر و خیابان‌ها و میادین هرچه سریع‌تر اقدام کند تا در روزهای آغازین سال که مهمانان نوروزی به شهر وارد می‌شوند با خاطره‌ای خوش از شهرستان خارج شوند.

وی ادامه داد: روشنایی معابر، میادین و پارک‌ها مناسب نبوده و سرویس‌های بهداشتی آماده نیست و قطعا با این وضعیت در ایام نوروز وضعیت بحرانی خواهیم داشت.

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار بویراحمد بر لزوم همکاری و آمادگی دستگاه‌ها در ایام نوروز تاکید کرد و گفت: به واسطه سهل‌انگاری مدیری به آبروی شهرستان خدشه‌ وارد می‌شود از این‌‍رو در صورت هرگونه مشکلی شخص مدیر باید پاسخگو باشد.

فرج‌زاده تصریح کرد: اسکان آموزش و پرورش در دو ورودی شهر یاسوج قرار گیرد تا از لحاظ ترافیکی و دسترسی سریع مسافران با مشکلی مواجه نشویم.

این مسئول بر لزوم نظارت جدی بر بازار تاکید کرد و گفت: تنظیم بازار با حساسیت بالا صورت گیرد.

وی ادامه داد: لیست کشیک ادارات عضو ستاد خدمات سفر تا پایان هفته به فرمانداری اعلام شود و بانک‌ها نسبت به رفع نقض خودپردازها اقدام کنند.

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار بویراحمد بیان کرد: به منظور خدمات مطلوب و آسایش مسافران و گردشگران از ۱۵ اسفندماه تا ۲۵ فروردین ۹۵ هرگونه حفاری در سطح شهر یاسوج ممنوع بوده و هیچ دستگاهی حق حفاری ندارد مگر در مواقع خاص و ضروری که با استعلام و آسفالت کردن سریع محل امکان‌پذیر است.

فرج‌زاده در پایان تصریح کرد: دهیاران در سررودهای شمالی و جنوبی نسبت به پاکسازی مسیر جاده‌های ورودی شهر یاسوج همکاری و اقدامات لازم را انجام دهند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • شهروند گفت:

    اینهمه گفتید ولی به ترافیک سنگینی که در مدخل ورودی شهر ایجاد می شود اشاره ای نکرده و گویا بهره برداری از پل سوم رودخانه بشار در محاق فراموشی فرو برده اید.در کجای دنیا سراغ دارید شهری به عنوان پایتخت طبیعت یک کشور نام گذاری شود و اما یک ورودی بیشتر نداشته باشد. براستی اگر سیلی آمد یا اینکه با لرزش زلزله ای تنها پل کهنه و فرسوده مدخل ورودی شهر یاسوج در هم کوبید ه شد تکلیف چیست برای مردم چه پاسخی خواهید داشت؟؟؟؟؟؟

پربازديد