تاریخ درج خبر : 1394/12/19
کد خبر : ۵۳۶۹۴۵
+ تغییر اندازه نوشته -

نظری: بحران‌های سنوات گذشته در ایام نوروز ۹۵ رفع شود

فرماندار بویراحمد در ستاد خدمات سفر شهرستان بویراحمد با اشاره به در پیش رو بودن سفرهای نوروزی بر لزوم آمادگی دستگاه‌ها جهت ارائه خدمات به مسافران و گردشگران تاکید کرد و گفت: با ایجاد هماهنگی و هم‌افزایی دستگاه‌ها خدمات مطلوب و شایسته‌ای به مسافران ارائه شود.

سید محمد کاظم نظری با تاکید بر اینکه اسکان مسافران باید با آمادگی و دقت بالایی صورت گیرد، گفت: مکان‌های اسکان مسافران باید در محل‌های مناسب و قابل دسترسی باشد تا مسافران با ورود به شهر سرگردان نشوند.

نظری در ادامه تصریح کرد: به منظور خدمات‌رسانی و رفاه حال مسافران و گردشگران باید از تمام توان و ظرفیت دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی و خدماتی نیز استفاده کرد و شهرستان بویراحمد را با وجود جاذبه‌های گردشگری و تفریحی به مسافران و مهمانان معرفی تا شاهد جذب هرچه بیشتر گردشگر و توریست به مرکز استان باشیم.

وی بر لزوم آمادگی و هم‌افزایی دستگاه‌ها در استقبال و ارائه خدمات به مسافران و گردشگران نوروزی تاکید کرد و گفت: دستگاه‌های عضو ستاد خدمات سفر شهرستان تدابیر لازم برای استقبال و جذب هرچه بیشتر گردشگر به شهرستان را اتخاذ و شهرستان را به نحو مطلوب به مسافران نوروزی معرفی کنند.

فرماندار بویراحمد ایام نوروز را فرصتی مناسب برای معرفی ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها، صنایع‌دستی، جاذبه‌های گردشگری و پتانسیل‌های شهرستان عنوان کرد و گفت: ایجاد فضای شاد و خاطره‌انگیز برای عموم و استقبال از میهمانان یکی از وظایف انسانی بوده لذا از لحاظ اخلاقی و انسانی وظیفه‌ داریم از میهمانان به نحو مطلوب و مناسب استقبال کنیم.

نظری در بخشی دیگر از سخنان خود ضمن تاکید مجدد به تمامی دستگاه‌های عضو ستاد خدمات سفر شهرستان بر آمادگی کامل و ارائه خدمات به گردشگران تصریح کرد: شهرداری نسبت به رفع مشکلات سرویس‌های بهداشتی اقدام کند تا در ایام نوروز با مشکلی مواجه نشویم.

رئیس ستاد خدمات سفر شهرستان بویراحمد اذعان کرد: دستگاه‌های خدمات‌رسان و اورژانسی از جمله نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی، اورژانس، آتش‌نشانی و جمعیت هلال ‌احمر آمادگی لازم برای خدمت‌رسانی به شهروندان و میهمانان نوروزی را داشته باشند و تدابیر لازم را در این رابطه اتخاذ کنند.

این مسئول ادامه داد: در ایام تعطیلات نوروز نباید شاهد قطع برق، آب، گاز و دیگر خدمات ضروری ستادهای اسکان باشیم لذا انتظار می‌رود دستگاه‌های خدمات‌رسان فعال و به صورت آماده باش باشند.

نظری در پایان با اشاره به بحران مرغ و میوه در سنوات گذشته تصریح کرد: در سال جدید نباید شاهد کمبودهایی در سطح شهرستان باشیم و افزایش قیمت هیچ توجیهی وجود ندارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد