تاریخ درج خبر : 1394/12/19
کد خبر : ۵۳۶۹۹۳
+ تغییر اندازه نوشته -
بزرگواری:

از ابراز خوشحالی مردم کهگیلویه پس از پیروزی سردار هاشمی خوشحال هستم/ تاج گردون فحش خورد تا خدمت کند

نماینده ” کهگیلویه بزرگ ” با تبریک به سردار ” هاشمی ” منتخب این حوزه انتخابیه ابراز امیدواری کرد وی بتواند در انجام امور نمایندگی موفق باشد.

سید ” علی محمد بزرگواری ” که در جمع کهگیلویه ای های بزرگ مقیم تهران سخن می گفت با بیان اینکه همواره این آرزو را از خداوند متعال داشتم و دارم که ” خدایا ما را شرمنده مردم نکن ” گفت: امیدوارم سردار هاشمی منتخب مردم کهگیلویه بزرگ هم با اقداماتش شرمنده مردم حوزه انتخابیه نشود.

photo_2016-03-09_09-47-34

وی با تشریح علل ثبت نام نکردن در این دوره از رقابت های مجلس شورای اسلامی افزود : در برابر فشار همه عزیزان و دوستان و مردم کهگیلویه بزرگ مقاومت کردم چرا که معتقد بودم و هستم پس از دو دوره نمایندگی باید فرصت را به دیگران داد تا ذائقه مردم عوض شود و چرخش نخبگان شکل گیرد.

نماینده “کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده ” در مجالس هشتم و نهم با تاکید بر اتمام برنامه ها و طرح های نیمه تمام در این حوزه انتخابیه ادامه داد : امیدواریم سردار هاشمی منتخب کهگیلویه بزرگ با آن سابق درخشان در حوزه های عمرانی و سازندگی بتوانند در مجلس بدرخشند و مشکلات را حل نمایند.

بزرگواری با تاکید بر اینکه از خوشحالی مردم کهگیلویه که پس از پیروزی سردار هاشمی ابراز شد خوشحال هستم گفت: خود را در این خوشحالی و امید ایجاد شده در میان مردم برای رفع مشکلات شان شریک می دانم.

عضو کمیسیون کشاورزی با تبریک پیروزی قاطع به ” تاج گردون ” منتخب مردم ” گچساران و باشت ” افزود : اگر آقای ” تاج گردون ” در تهران ثبت نام می کرد قطعا در لیست اصلاح طلبان بود و چون نیروی شناخته شده ای هم است براحتی نفر دوم یا سوم منتخبین تهران با آراء میلیونی می شد اما وی در ” گچساران و باشت ” بدترین تهمت و توهین ها و فحش ها را به جان خرید و خورد تا به منطقه و استان خدمت کند که جا دارد صمیمانه از ایشان تشکر کنم.

وی همچنین با تبریک به آقای ” زارعی ” منتخب بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی از خدمات و تلاش های وی برای رفع مشکلات حوزه انتخابیه اش تشکر کرد و گفت : دوران انتخابات و شعارها تمام شده و امیدوارم نمایندگان استان در مجلس دهم با همدلی و رفاقت در راستای توسعه استان تلاش کنند.

منبع: تابناک

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • محمدی از چرام گفت:

    یعنی آقای بزرگواری شما نخبه بودید

  • ناشناس گفت:

    ازجهت اینکه اقای بزرگواری ازادبیات خوب وازمنظر عقل وخرد استفاده کرده ،جای شکروسپاس وتشکر وقدردانی دارد.

  • ناشناس گفت:

    درود بر سید عزیز….خدا پشت وپناهت سید

پربازديد