تاریخ درج خبر : 1394/12/20
کد خبر : ۵۳۷۰۶۳
+ تغییر اندازه نوشته -

رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: اجرای فاز سوم ایران‌ویژن فوتبال در کهگیلویه و بویراحمد از ابتدای سال 95

رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد از اجرای فاز سوم ایران‌ویژن فوتبال در کهگیلویه و بویراحمد از ابتدای سال 95 در استان خبر داد.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، سید پرویز موسی در نشست با کمیته جوانان هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد یکی از مهم‌ترین دستاوردهای هیئت فوتبال استان را در سال‌های اخیر در رده جوانان و پایه‌ها ذکر کرد و گفت: همه موفقیت‌هایی را که برای حضور بازیکنان هم استانی در تیم‌های ملی اعم از بانوان و آقایان شاهد هستیم مربوط به توجه به رده پایه‌ها است.

وی در ادامه گفت: در طرح ایران‌ویژن فوتبال که به نوعی همه فوتبال کشور همراه با فوتبال دنیا به سمت حرفه‌ای شدن قدم برمی‌دارد توجه به پایه‌ها از اهم برنامه‌ها بوده و توجه نکردن به فوتبال ریشه‌ای و پایه‌ای موجب عقب ماندن در این طرح جهانی فوتبال خواهد شد.

رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این طرح همچنین فوتبال بانوان مورد توجه جدی قرار دارد و اگر بخواهیم به صورت متوازن در این طرح حرکت کنیم نیاز است که فوتبال بانوان را بیش از پیش مورد توجه قرار دهیم.

این مسئول بخش مهمی از موفقیت‌های فوتبال استان را در سال‌های اخیر مربوط به بانوان دانست و گفت: باید بپذیریم که بانوان در فوتبال و فوتسال از حیث حضور در رده‌های مختلف تیم ملی از آقایان در استان جلوتر و پیشگام‌تر بوده‌اند.

موسوی تصریح کرد: در حوزه داوری هم تلاش‌های بسیار خوبی انجام شده و توانسته‌ایم داوران خوبی را به کشور برای قضاوت در رده‌های مختلف لیگ تحویل دهیم.

وی به موفقیت‌های استان در طرح ایران‌ویژن اشاره کرد و گفت: دو فاز آن را به خوبی پشت سر گذاشته‌ایم و مقدمات برای اجرای فاز سوم این طرح را در اوایل سال آینده نیز به خوبی فراهم کرده‌ایم.

رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد با قدردانی از همه کمیته‌های هیئت فوتبال استان در سال جاری که همکاری بهتری نسبت به سال‌های گذشته داشتند ایجاد نظم در بین کمیته‌ها را یکی از دلایل موفقیت‌های آنان ذکر کرد.

موسوی خاطر نشان کرد: در سال آینده نیز برنامه‌های خوبی برای هیئت داریم که مهم‌ترین آن‌ها توانمندسازی کمیته‌ها و دپارتمان‌ها و برگزاری کلاس‌ها و برنامه‌های مختلف توجیهی است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد