تاریخ درج خبر : 1394/12/21
کد خبر : ۵۳۷۱۵۸
+ تغییر اندازه نوشته -

اعلام شماره پیامک و تلگرام عدل هاشمی‌پور

شماره پیامک ارتباطی و شماره اختصاصی ” تلگرام ” منتخب مردم ” کهگیلویه ” بزرگ اعلام شد.

به گزارش سایت استان، دفتر ارتباط مردمی سردار ” عدل هاشمی پور ” منتخب “کهگیلویه بزرگ ” در مجلس دهم شماره پیامک ارتباطی و تلگرام وی را برای ارتباط موثر و بهتر با مردم اعلام کرد.

براساس این گزارش، شماره ۱۰۰۰۹۴۷۴ برای پیامک و شماره ۰۹۲۰۳۱۹۳۷۴۹ برای ارتباط تلگرامی و دریافت پیشنهادات ، انتقادات و مشورت های مردمی با منتخب کهگیلویه بزرگ در نظر گرفته شده است.

شماره پیامک در نظر گرفته شده این امکان را برای ارتباط با مردم فراهم می سازد که مطالب خود را بشکل پیامک برای منتخب کهگیلویه بزرگ ارسال نمایند.

شماره تلگرام در نظر گرفته شده این امکان را به مردم می دهد که برخلاف کانال های تلگرام ، ارسال مطالب به سادگی برای همگان فراهم می شود . امکان پاسخگویی بصورت مکالمه در این شیوه وجود نخواهد داشت و ارتباط فقط بشکل تلگرامی و دریافت مطالب مردم عزیز خواهد بود.

پیش از این سردار هاشمی ایمیل ارتباطی خود hashemimajlis@gmail..com را برای ارتباط بهتر و سهل الوصل تر با موکلان خود اعلام کرده بود.

شیوه‌های در نظر گرفته سبب خواهد شد تا مردم حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ بسادگی بتوانند مطالب خود را به منتخب کهگیلویه بزرگ منتقل کنند و در صورت لزوم از سوی وی مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد