تاریخ درج خبر : 1394/12/21
کد خبر : ۵۳۷۱۷۶
+ تغییر اندازه نوشته -

ساماندهی دستفروشی‌های شهر یاسوج در ۱۰۰ غرفه متمرکز

رئیس اداره اجرائیات شهرداری یاسوج گفت: در ایام پایانی سال و با هدف خرید راحت مردم و جلوگیری از بارترافیکی در نقطه مرکزی شهر اقدام به ساماندهی دستفروش‌ها در ۱۰۰غرفه در سطح شهر یاسوج کرده‌ایم.

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، کرم‌اله… غلامیان در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در ایام پایانی سال و با هدف خرید راحت مردم و جلوگیری از بارترافیکی در نقطه مرکزی شهر صنوف ایام عید را در 100 غرفه در خیابان شهید حسین پور ساماندهی کردیم.

رئیس اداره اجرائیات شهرداری یاسوج گفت: نزدیک به 400 وانت بارهای دستفروش در سطح شهر را نیز در یک مکان متمرکز کرده و از سد معبر آنها جلوگیری شد.

غلامیان با بیان اینکه فروشندگان گیاهان دارویی با هماهنگی اداره کل منابع طبیعی از سطح شهر یاسوج جمع‌آوری شدند، عنوان کرد: این افراد اجازه فروش گیاهان دارویی را ندارند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه اقدام شهرداری در مقابل با برخی از وانت بارها که در ساعات پایانی شب در خیابان‌های اصلی شهر سد معبر کرده و اقدام به فروش کالا می‌کنند، گفت: شهرداری تا ساعت 9 شب وظیفه کنترل پیاده‌راه‌ها را بر عهده دارد و از این اقدام جلوگیری می‌کند.

غلامیان با بیان اینکه مردم هر کدام یک مامور برای حفاظت از زیبایی و پاکیزگی شهری هستند، گفت: مردم می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف دستفروشی‌ها و خرید و فروش گیاهان محلی با شماره تلفن 09173413713 تماس حاصل کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد