تاریخ درج خبر : 1394/12/21
کد خبر : ۵۳۷۱۷۸
+ تغییر اندازه نوشته -

40 نفر از طلایه‌داران عرصه سلامت کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شدند

به همت بسیج جامعه پزشکی، 40 نفر از طلایه‌داران عرصه سلامت کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شدند.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، به همت بسیج جامعه پزشکی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد طلایه‌داران عرصه سلامت تجلیل شدند.

در این مراسم سید هوشنگ رحیمیان رئیس بسیج جامعه پزشکی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با ارائه گزارش یک ساله بسیج جامعه پزشکی اظهار کرد: در راستای سیاست‌های سازمانی و با همت نهادها و ارگان‌های بهداشتی و درمانی اقدامات گسترده‌ای صورت گرفته است.

رحیمیان با بیان اینکه در سال جاری اقدامات و خدمات موثری در حوزه بهداشت و درمان ارائه شد، تصریح کرد: خوشبختانه در سال جاری و در هفته بسیج بیمارستان صحرایی را در باباکلان گچساران راه‌اندازی کردیم.

وی با بیان اینکه خدمات ارزنده‌ای به مراجعه کنندگان ارائه شد، تصریح کرد: قریب به دو هزار و 500 نفر در بیمارستان صحرایی باباکلان خدمات بهداشتی و درمانی رایگان دریافت کردند.

رئیس بسیج جامعه پزشکی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد اعزام تیم‌های تک تخصصی و تخصصی به مناطق محروم را از دیگر برنامه‌های بسیج جامعه پزشکی عنوان کرد و گفت: اعزام تیم‌های بهداشتی و درمانی در قالب تیم‌های تک تخصصی به منطقه دهدشت، زیلایی و گچساران از دیگر اقدامات بسیج جامعه پزشکی در یک سال گذشته است.

وی برگزاری همایش سلامت و اقتصاد مقاومتی و اعزام کاروان راهیان نور را از دیگر اقدامات بسیج جامعه پزشکی در یک سال گذشته عنوان کرد.

رحیمیان از برنامه‌های آینده بسیج جامعه پزشکی سپاه فتح در سال آینده را استفاده از ظرفیت انجمن‌های تخصصی بسیج بیان کرد و گفت: بعضا ظرفیت برخی از انجمن‌های تخصصی از جمله دندانپزشکان و داروسازان مغفول مانده که برنامه داریم از ظرفیت بالای آنها در برنامه‌های بسیج جامعه پزشکی استفاده کنیم.

رئیس بسیج جامعه پزشکی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد ضمن قدردانی از تمامی نهادها و ارگان‌ها از جمله هلال‌احمر، علوم پزشکی، تامین اجتماعی، مرکز بهداشت و دیگر ارگان‌ها تصریح کرد: در مهرماه و آبان ماه اجلاسیه شهدا برگزار می‌شود که کمیته بهداشت آن به رئیس دانشگاه واگذار شده است لذا از تمامی نهادها و ارگان‌های عضو انتظار می‌رود همکاری لازم را داشته باشند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد