تاریخ درج خبر : 1394/12/22
کد خبر : ۵۳۷۱۸۸
+ تغییر اندازه نوشته -

ضرب و شتم جوان یاسوجی با سلاح‌های سرد و گرم + عکس

جوان یاسوجی توسط افراد ناشناس با انواع سلاح‌های سرد و گرم شامل چوب، چماق، چاقو و اسحله در منطقه دولت‌آباد این شهر مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

به گزارش سایت استان، ساعت 16 و 30 دقیقه جمعه 14 اسفندماه آقای (پ- الف)‌در منطقه دولت‌آباد شهر یاسوج، سی متری رضایی، فرعی 7 و بین مالک 3 و 4 در حال حرکت بود که ناگهان از سوی افراد ناشناس که سر و صورت خود را با پارچه و شال بسته بودند، مورد هجوم قرار گرفت.

به گفته این جوان 24 ساله که دانشجوی رشته مهندسی ابزار دقیق دانشگاه بویرصنعت بود، ابتدا مهاجمان با چماق و چوب به او حمله کردند که وقتی دست خود را سپر قرار داده با چاقو به ناحیه سر و پیشانی جلوی او حمله کردند.

وی که می‌خواهد نامش مخفی باشد، می‌گوید: در همین حین که بهت‌زده از حمله این افراد که شامل 8 نفر در دو خودروی پژوی 405 نقره‌ای و پراید یشمی رنگ بودند، پا به فرار گذاشتم.

این جوان اضافه می‌کند: در هنگام فرار،‌ افراد ناشناس با اسلحه ساچمه‌ای به سمت من تیراندازی کردند که 40 تا 50 ساچمه به یک پا و 15 تا 20 ساچمه هم به پای دیگرم اصابت کرد.

وی اظهار داشت: همچنین این افراد ناشناس با چوب و چماق به خودروی پژوی 405 بنده حمله کردند و جام جلو و شیشه پنجره شاگرد آن را شکسته و با چماق نیز روی کاپوت ماشین کوبیدند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از ناحیه سر و گردن، دو دست و دو پا و سر و صورت مورد ضرب و شتم و تیراندازی از سوی این افراد نا‌شناس قرار گرفته است. ضمن‌آنکه این افراد ضارب دو تیر به سمت بنده شلیک کردند که قطعاً قصد جانم را داشته‌اند.

این گزارش حاکی است، با حضور مردم و مأموران نیروی انتظامی این حادثه صورت جلسه شده و در محاکم قضایی و انتظامی پیگیر این موضوع هستم.

این جوان یاسوجی با اشاره به تلاش خود برای شناسایی این افراد و معرفی آنها به قانون، گفت: از مسئولان امنیتی و قضایی استان خواستار شناسایی هر چه سریعتر این افراد و برخورد با آنها طبق قانون هستم.

وی افزود: این حادثه به شدت زندگی‌ام را تحت تأثیر قرار داده و از کارها و زندگی روزمره‌ام عقب مانده‌ام. ضمن‌آنکه بنده هیچ دشمنی با فرد یا گروه خاصی ندارم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • کریم مرادی پور گفت:

    این جایی که ایشون میگن اکثرا غریبه اند و اهالی دولت اباد انگشت شمارند ان شاءالله مراجع قانونی هرچه سریعتر افراد مهاجم رو شناسایی کنند

پربازديد