تاریخ درج خبر : 1394/12/22
کد خبر : ۵۳۷۲۳۱
+ تغییر اندازه نوشته -

رسانه‌های کهگیلویه و بویراحمد بهترین یاور دستگاه‌های خدمات‌رسان در تعطیلات نوروز

دبیر شورای اطلاع‌رسانی کهگیلویه و بویراحمد گفت: رسانه‌های کهگیلویه و بویراحمد بهترین یاور دستگاه‌های خدمات‌رسان در ایام نوروز برای رفع مشکلات و نقاط ضعف احتمالی هستند.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، سید محمد موحدپور با اشاره به برنامه‌هایی که در ایام تعطیلات نورز در استان کهگیلویه و بویراحمد از سوی مسئولان در کمیته‌های مختلف تدارک دیده شده است، اظهار کرد: به دنبال بهترین استقبال و پذیرایی از مسافران نوروزی هستیم.

وی یکی از راه‌های معرفی استان را در همین ایام منوط به بهترین خدمات‌رسانی‌ به مسافران و گردشگران ذکر کرد و گفت: اگر بتوانیم در چنین موقعیت‌هایی استان را به درستی معرفی کنیم در جلب و جذب سرمایه‌گذار برای رونق بخش‌های دیگر از جمله اقتصاد نیز موفق خواهیم بود.

موحدپور به طرح‌های مختلفی که از سوی دستگاه‌های امدادی و همچنین پلیس در استان اجرا می‌شود اشاره کرد و گفت: جمعیت هلال‌احمر با طرح‌های ویژه خود به استقبال این ایام می‌رود.

دبیر شورای اطلاع‌رسانی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: همه دستگاه‌های مربوطه با یکدیگر همکاری و تعامل لازم را دارند تا بتوانند به نحو مطلوبی از مهمانان نوروزی استقبال کنند.

این مسئول با قدردانی از اصحاب رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد که در همه امور همکاری لازم را برای رفع مشکلات و همچنین تقویت نقاط مثبت در استان داشته‌اند از آن‌ها خواست تا در تعطیلات نوروزی نیز مشکلات احتمالی را به مسئولان برای خدمات‌رسانی بهتر و بیشتر به گردشگران و مسافران گوشزد کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد