تاریخ درج خبر : 1394/12/22
کد خبر : ۵۳۷۲۵۹
+ تغییر اندازه نوشته -

حرف های جالب رئیس شورای اسلامی سی سخت در مراسم تودیع شهردار

رئیس شورای اسلامی شهر سی سخت با ضرب‌المثلی لری به وضعیت شهرداری سی سخت اشاره کرد و گفت: با وجود این همه نیرو در شهرداری یک نیروی مفید نداریم.

به گزارش سایت استان به نقل از صبح زاگرس، زاهد زابلی، رئیس شورای اسلامی شهر سی‌سخت در مراسم تودیع و معارفه شهرداران سی سخت به علت انتخاب حسین محمد خانی به عنوان شهردار سی‌سخت اشاره کرد و گفت: آمدن آقای محمد خانی برای تثبیت وضعیت موجود شهرداری در شرایط بحرانی گذشته بود.

زابلی با اشاره به اینکه تثبیت وضعیت موجود و سپس برداشتن گامهای بعدی از دیگر برنامه های اعضای شورا بود گفت :این کار تقریبا صورت گرفت.

وی به انتخاب علی محمد حسینی شهردار جدید سی سخت نیز اشاره کرد و گفت:با توجه به اینکه محمد حسینی عضو این مجموعه بودند و از نزدیک با مشکلات آن آشنایی کامل داشتند این انتخاب صورت گرفت که در مدت دو الی سه ماه گذشته هم به خوبی نشان دادند توانایی لازم را دارند.

رئیس شورای اسلامی شهر سی سخت در ادامه به یک ایراد اساسی در مجموعه شهرداری ها و شورا ها اشاره کرد و افزود:متاسفانه با آمدن شوراها پایه های شهرداری ها متزلزل شده ،چراکه پیش از این شهردار به خودی خود تصمیم میگرفت و خوب یا بد کارها را انجام میداد ولی در شرایط کنونی کاغذ بازی ها زیاد شده است.

زابلی به تعداد بالای نیروها در شهرداری اشاره کرد و گفت:شاید یکی از علل این وضعیت وجود شورا ها است که بعد از چهار سال حتی یک نفر سوال نمیکند که چرا فلان کار را کرده ای،که اگر کسی خلافی مرتکب شده است مجازات شود .

عضو شورای اسلامی شهر سی سخت ضمن درخواست از مدیر کل دفتر امور شهری و  شوراهای اسلامی برای حل و بررسی این گونه مسایل و مشکلات ابراز کرد:بنده به شهردار پاتاوه هم گفته ام و از وی خواهش کرده ام که مثل گذشته از پذیرش نیروهای “خاله خورزویی” در شهرداری ها جلوگیری کنیم.

وی با بیان ضرب المثلی لری به وضعیت شهرداری سی سخت اشاره کرد و گفت:با وجود این همه نیرو در شهرداری یک نیروی مفید از این 110 نفر نداریم و این درحالی است که از 110 نیرو شهرداری شاید 20 نفر نیروی شهرداری سی سخت باشند.

زابلی با اشاره به مطالبات شهرداری سی سخت از ادارات شهرستان اظهار کرد: احکام مطالبات شهرداری صادر شده و خواهش داریم مسئولان قبل از صدور حکم پیگیر حل مطالبات خود باشند تا از نگرانی ها جلوگیری شود.

رئیس شورای اسلامی شهر سی سخت در ادامه به سخنان دکتر عزیزی مبنی بر لزوم استفاده از سرمایه گذاران پرداخت و گفت :زمین هایی که تاکنون به عنوان بخش خصوصی واگذار شده است نتیجه خوبی برای شهر سی سخت در بر نداشته است و مثلا عده ای 10 تا 20 هکتار زمین را برای خودشان اشغال کرده اند و هیچ چیزی عاید شهر نشده است.

وی تاکید کرد :از زمان حضور ما در شهرداری هیچ نیرویی اضافه نشده و سعی کرده ایم نگذاریم بدهکاریهایمان اضافه شود و از طرفی بدهکاری ها و تعداد نیروهای شهرداری کمتر شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد