تاریخ درج خبر : 1394/12/24
کد خبر : ۵۳۷۴۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -
در پی خیز اصلاح‌طلبان برای دور دوم مجلس و برای حمایت از دکتر گودرزی انجام شد

نشست مشترک اصلاح‌طلبان بویراحمد، ممسنی و رستم/ تصاحب کرسی‌های مجلس توسط اصلاح‌طلبان در جنوب‌غرب کشور با هدایت سیدباقر موسوی

شامگاه دیشب نشست جمع کثیری از اصلاح طلبان بویراحمد و ممسنی‌ و رستم‌ با حضور دکتر گودرزی کاندیدای راه یافته به دور دوم در حوزه انتخابیه ممسنی و رستم و مورد حمایت اصلاح طلبان به میزبانی افراد نزدیک به سید باقر موسوی برگزار شد.

به گزارش سایت استان، در این جلسه که مدیران دستگاه‌ها، افراد صاحب نفود طوایف و سایر اقشار اصلاح طلب حضور داشتند با چندین سخنرانی و قرائت بیانیه همراه شد.

در این نشست دکتر گودرزی کاندیدای اصلاح طلبان ممسنی و رستم ضمن تبین آرمان‌های اصلاح طلبی خود، با تقدیر از حرکت‌های اینچنینی، بویراحمد و ممسنی را دارای اشتراکات بسیار زیاد فرهنگی، تاریخی و معنوی دانسته و افزود: این مردم، خود را جدا از هم نمی‌پندارند.

وی در ادامه بیان داشت: سعی خواهیم کرد با داشتن مجلسی مردمی و اصلاح طلب دیگر دیگر شاهد بی‌تدبیری‌ها و مسائلی که این چند سال بر این مردم رفت نباشیم.

شنیده ها حاکی از آن است که پروژه تصاحب کرسی‌های مجلس توسط اصلاح طلبان در جنوب غرب کشور توسط سید باقر موسوی جهان آباد مدیریت شده و در تلاشند که در دور دوم انتخابات مجلس دکتر مسعود گودرزی در حوزه انتخابیه ممسنی و رستم، دکتر محمودرضا ضرغامی در حوزه انتخابیه بهبهان و آغاجاری، دکتر اصغر سلیمی در حوزه انتخابیه سمیرم، مهندس علی اکبری در حوزه انتخابیه شیراز و خانم سمیه محمودی از حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان را به مجلس بفرستند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  آقای موسوی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ طنز سیاسی!!!!!!

 • بهزاد کاظمی گفت:

  …در مورد اینکه آقای موسوی را در آنجا ها کسی می شناسد یا نه می توانید از خود این کاندیداهای عزیز بپرسید که چقدر با آقای موسوی آشنایی دارند و مردم شان چقدر موسوی جهان آباد نماینده شجاع مجلس ششم را می شناسند:
  از دکتر مسعود گودرزی بپرسید و مردم ممسنی و رستم و بویراحمدی های ساکن آنجا
  از دکتر محمودرضا ضرغامی بپرسید و مردم بهبهان و آغاجری و حتا جناب شجاع پوریان نماینده شجاع مجلس ششم این حوزه
  از دکتر اصغر سلیمی بپرسید و مردم سمیرم و پادنا و خفر
  از مهندس علی اکبری بپرسید و مردم شیراز و لرهای ساکن شیراز
  از سرکار خانم سمیه محمودی بپرسید مردم شهرضا و دهاقان
  حتمن پاسخ خود را درخواهید یافت جناب وفایی…

  • محسن گفت:

   موسوی نمک خورده و نمکدان شکسته
   بویراحمد به نام نیک خود میتازد و روزی دوباره سر بلند خواهد کرد

 • بهزاد کاظمی گفت:

  سکوت آقای موسوی بزرگترین مدیریت در یاسوج بود.
  آقای موسوی با سکوتش به مردم اجازه داد تا انتخاب خود را بکنند و خرد جمعی اکثریت مردم بویراحمد تصمیم گرفت با حمایت از زارعی بازی از قبل برنامه ریزی شده پایداری چی ها بر هم زند و همچون اسلافشان در تهران در یاسوج هم پشت درهای بسته بهارستان با همت مردم بویراحمد جا ماندند تا بدانند حتا با حذف موسوی هم اندیشه پایداری جایی در بویراحمد ندارد.
  الان هم آقای موسوی به عنوان بخشی از کارگروه شورای هماهنگی کشوری اصلاح طلبان برای مدیریت مرحله دوم انتخابات دور دهم مجلس در حال رایزنی و کمک به این پنج کاندیدای عزیز اصلاح طلب می باشند.
  ادامه…

 • وفایی گفت:

  این هم جزء طنزهای روزگار است آقای موسوی از اصلاحطلبان استان گهگیلویه وبویراحمد خصوصأ حوزه خودش حمایت نکرد وبه قول خودش سکوت کرد الان می خواهد در سایر حوزهها ومناطق دخالت وکار کند آنجا که نه کسی ایشان رامی شناسد ونه نفوذی داردباید از دکترامینی در نورآباد یاد بگیرد ودکترمندنی پور در شیرازکه چگونه از کاندیدای ایست امید حمایت کردند

 • ناظر گفت:

  آقای موسوی در زادگاه و مقر خودش یاسوج نتوانست مدیریت درست و دستاوردی داشته باشد، آنجاها چه مدیریتی میتواند بکند؟

پربازديد