تاریخ درج خبر : 1394/12/25
کد خبر : ۵۳۷۵۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -

آمادگی کامل صنوف خدمت رسان در کهگیلویه و بویراحمد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تمامی صنوف خدمت رسان در نقاط مختلف استان با آمادگی کامل خدمات و ملزومات ضروری گردشگران و هم استانی ها را تامین خواهند نمود.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده با بیان اینکه به منوال چند سال گذشته شرایطی آرام بر بازار استان حاکم خواهد بود افزود: 440 بازرس و ناظر افتخاری پایش بازار کالا و خدمات ویژه نوروز را دو بخش نظارت بر خدمات و کالا در جهت خدمات رسانی به مردم و مسافران نوروزی انجام خواهند داد.
دیودیده با اشاره به آمادگی کامل صنوف خدمت رسان در سطح کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: کشیک های لازم برای تمامی صنوف خدمت رسان همچون نانوایی، تعمیرگاه و سایر واحدهای عرضه خدمات همشهریان و مسافرین نوروزی انجام و برنامه ریزی لازم به بهترین شکل ممکن انجام گرفته است.
وی گفت: تعداد 150 واحد خبازی و یک هزار و 500 واحد صنفی خدمات فنی بعنوان کشیک نوروزی خدمات مورد نیاز را در سطح استان ارائه خواهند نمود.
رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت: نمایشگاههای بهاره در تعدیل قیمت ها و تامین مایحتاج مورد نیاز مردم استان نقش بسیار مؤثری داشته و خوشبختانه امسال نمایشگاههای بهاره در سطح استان نمره قابل قبولی گرفتند و استقبال مطلوب از این نمایشگاهها گواه این امر است.
دیودیده از مردم کهگیلویه و بویراحمد خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا سوء استفاده احتمالی برخی افراد سودجو در بازار استان مراتب را به سامانه ارتباطی ۱۲۴ که به صورت شبانه روزی پاسخگو خواهد بود اعلام کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد