تاریخ درج خبر : 1394/12/25
کد خبر : ۵۳۷۵۳۲
+ تغییر اندازه نوشته -
حمید طاهری بویراحمدی

سکوت صایب یا خودکشی سیاسی؟!

( اندر حکایت مصاحبه اخیر سید باقر موسوی)

قبل از هر چیز بگویم برای کسانی که هیچ گاه به دنبال منافع شخصی از بازیهای سیاسی نبوده اند ، سید باقر موسوی دهه 70 ، شخصیتی صادق ، دوست داشتنی، شجاع و هوشمند و…. بوده است. آن شخصیت در تاریخ این دیار همواره قابل احترام بوده و خواهد بود. شخصیتی که بر سر خاتمی هم فریاد کشید و از ضعف تیم سیاسی و استاندار او (شورانگیز ) با صراحت و شجاعت انتقاد کرد و…….
اما روی سخن من با سید باقر موسوی در سال 1394 است. به خصوص در یکی دوماه اخیر ، بالاخص در مصاحبه ای که جدیدا انجام داده است. در این مصاحبه متاسفانه این سید بزرگوار برای توجیه یک خطا (حمایت نکردن از کاندیدای اصلاحات) چندین خطای دیگر مرتکب شده است.حتی دروغ های متعددی هم به هم بافته است که از یک ادم معمولی هم بسیار بعید است تا چه رسد به کسی مثل سید باقر موسوی با آن سوابق و عقبه تاریخی .سید باقر موسوی در یک مرحله حساس تاریخی مرتکب خطای استراتژیکی فاحشی شد او می توانست حالا که نمی تواند نماینده شود، نماینده ساز شود با مدیریت کردن جریان و جبهه اصلاحات، هر نماینده ای را که خواست به مجلس بفرستد نماینده ها هم حساب کار خود را بکنندو بدانند که سید باقر بر آنها بزرگی و ریاست داردو باید گوش به فرمان او باشند و نمی توانند مقابل او بایستند و…….. اما متاسفانه این بزرگوار به خاطر اینکه این جریان نماینده ای جز خودش نداشته باشد چنین نکرد و از ترس مرگی موهوم دست به یک خود کشی اشکار سیاسی زد او بین میر احمد تقوی بودن و بهرام تاجگردون بودن ،دومی را انتخاب کرد وی تا انجا دچار تنگی قافیه شده است که می گوید نمی دانسته که دکتر بهرامی اصلاح طلب است ؟؟؟ چطور چیزی را که خواجه حافظ هم میداند سید باقر نمی دانسته است ؟؟!!

دکتر بهرامی دور قبل هم با پرچم اصلاحات وارد صحنه شد آن موقع توجیه اصلاح طلبان این بود که او تازه وارد است !!ولی حالا چه ؟!
دکتر بهرامی به خاطر وحدت این جریان سالهاست که ناز جنابعالی را هم کشیده است که ای کاش چنین نمی کرد. او نه حسبش از جنابعالی پایین تر است و نه نسبش فقط احترام به پیش کسوتی جنابعالی باعث آن شد. واقعیتی که همه می دانند و قابل انکار نیست این است که مثل بهرام تاجگردون که حاضر بود هر اصول گرایی نظیر علی مراد جعفری و قدرت الله حسینی و …. به مجلس برود اما شهرام شریفی و غلام رضا تاجگردون و …. نروند شما هم حاضر بودید که هر اصول گرایی چون غلام محمد زارعی (که صادقانه اعلام می کند اصلاح طلب نیست و به خاطر شما هم استعفا نمی دهد) و ….. به مجلس بروند ولی امثال دکتر بهرامی که پرچم اصلاحات را به دست دارند به مجلس نروند. لطفا بهانه پیروزی جبهه پایداری را نیاورید و از آن پیراهن عثمان نسازید. شما حاضر بودید همان جبهه پایداری ها هم به مجلس بروند ولی دکتر بهرامی نرود.در مراسم سخنرانی زارعی ، برادر زاده های شما صریحا اعلام می کنند که از طرف شما به انجا امده اند و شما از زارعی حمایت می کنید ان وقت با یک توجیه کودکانه و ناشیانه شما می فرمایید که فامیل های من هر کدام به سمتی رفته اند و ربطی به من ندارند و. ..؟؟!!
در جایی دیگر می فرمایید دوستان اصلاح طلب با من مشورت نکردند اگر مشورت می کردندنظر جمع را می پذیرفتم. خب برادر عزیز توکه با این اعتراف صریح قافیه راباختی یعنی برای اینکه طرف مشورت قرار ذنگرفتی چنین کردی؟؟یعنی فقط به خاطر خودخواهی فردی ؟؟!! دریغا دریغا دریغا دریغ
اصلاح طلبان بارها این موضوع را به شما منعکس کردند اما همواره طفره رفتید به هر حال اگر هم چنین باشد شما جواب یک اشتباه را با اشتباه فاحش تر و بزرگتری داده اید

آنهایی که علیه شما مقاله می نویسند همان کسانی اند که قبلا به شما رای می دادند و از شما بت ساخته بودند.حالا که فهمیده اند در این مزار مرده ای نیست از شدت عصبانیت از احساس فریب خوردن، بعد از سالها بت پرستی حالا در حال بت شکنی اند.البته آنهایی که نفعشان در رفتن مجدد نماینده فعلی به مجلس است در دفاع از شما هم پرت و بلاهایی می نویسند.

یکی از همین هایی که همواره نان خود را در تنور دیگران می پزد و قبلا از ستایشگران و مداحان جناب هدایت خواه بود، پس از اینکه در دانشگاه با او برخورد کردند بلافاصله تغییر موضع داد و به نماینده فعلی پیوست و غنیمت خود را هم با گرفتن پست ریاست یکی از دانشکده ها دریافت کرد .وی حالا شده است مدافع و ستایشگر سید باقر موسوی و علیه شورای اصلاحات مقاله هایی می نویسد و از سکوت سید باقر موسوی حمایت می کند .در حالی که اولا ایشان از نیروهای اصلاح طلب نیست که بخواهد قضاوت کند . ثانیا پدر منافع شخصی بسوزد که این قدر مدرک گرفتگان ما را ذلیل کرده است که هر روز به شکل بتی عیار در می آیند اگر خودش پست نگرفته بود و از نماینده فعلی هم مایوس شده بود . حالا بیشترین حمله را به سید باقر می کرد که چرا سکوت کرده است . اما همانطور که گفتم نفع طلبی آدم را به چه ذلت هایی که نمی نشاند …

جناب موسوی: در این زمینه سخن بسیار است .فقط بگویم این انتخابات یک بازنده بزرگ داشت آن هم کسی نبود جز سید باقر موسوی جهان آباد…

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • جلیل گفت:

  ودر زمان حضور هدایت خواه ارژنگ برای دانشگاه یاسوج بورس مجدد بدون کنکورگرفت ودرون دانشگاه شیراز بهدتحصیل در مقطع دکتری پرداخته وهمکنون نیز به تحصیل مشغول است. خب این حقیقت بیانگر صحت گفته اقای طاهری مبنی بر تغییر موضع ایشان نیست؟؟ هرچند اختلاف وی با ارژنگ به هیچ وجه سیاسی نبود. وگرنه باحمایت هدایت خواه و.. مواجه نمیشد. خب رفتن وتوصل ایشان به حوزه های ولایت مدار وولایی چون رهبری ورسانه ها ومراکزکه زیر مجموعه دولت نیستند مثل بنیادشهید و مراجع وو..برای اخذ… شهادت وارمان انقلابی داشتن و.. برای پدر بزرگ مرحومش و حادثه گجستان. نشانگرموضع وتوسل ایشان به حوزه وارکان اصولگرانبوده ونیست؟؟

 • جلیل گفت:

  چون بنده در جواب شما کامنت دادم ونه آقای طاهری وچون دلیلی بر رد نظر آقای طاهری مبنی بر وعده ریاست دانشکده به اقای سیاه پور ندارم. شما اگر دلیلی بر رد نظر اقای طاهری داری حتما بیاورید. ولی در تغییر موضوع آقای سیاه پور شکی نیست. چون سیاه پور بخاطر حضورش ماندنش مدیر گروه تاریخ ماندنش و جذب هویت علمی شدنش با ارژنگ معادله و اختلاف پیدا کرد که در مقطعی منجر به اخراج ایشان و عدم نیاز از دانشگاه توسط ارژنگ شد که سپس با و حضور حمایت هدایت خواه و… در زمان مجلس ودولت اصولگرا به دانشگاه برگشت باتوجه به آزاد بودن مدرک دانشگاهی دوباره و توسط سیستم اصولگرا ودر زمان حضور..

 • ناشناس گفت:

  سید باقر سید باقر هست،بود و خواهد ماند.جناب حمید خان طاهری بهرامی راننده هدایت خواه بوده چطور اصلاحاتی شده؟؟؟؟؟

 • ناشناس گفت:

  جناب طاهری اگر سید هنوز نماینده بودندوپیمانهای آنچنانی قباله شماوبرادراندبود باز هم اینچنین به سید باقر حمله ورمیشدید بعید میبینم چون باتوجه به شناختی که از شما دارم شما هرکجا که نفعتان باشد جانب داری میکنید. درثانی فکرنکنم پسر خاله خانمت آقای دکتر بهرامی اصلاح طلب باشند اگه هستند پس گوشه ای ازعمللکردایششان در خصوص اصلاحات رابیان کنید که ثابت کند دکتر شما یک اصلاح طلب واقعی است نه فقط اصلاح طلب گفتاری.

 • دانشجو گفت:

  عالی بوووود…حقیقت تلخه..بازنده واقعی فقط سید باقر موسوی بود

 • دنا سربلند گفت:

  پاسخی به حمبد طاهری بویراحمدی در رابطه با بهرام تاجگردون
  پس از انتخابات 7 اسفند در حوزه بویراحمد و دنا برادر عزیزی (حمید طاهری بویراحمدی) اقدام به انتشار چندین مقاله و یاد اشت در نقد مواضع جناب آقای سید باقر موسوی مرقوم فرموده اند. و در این مطالب یک نکته را مرتب تکرار می فرمایند؛،،،،، که جناب آقای بهرام تاجگردون همواره بعد از خود اصلاح طلبی را حمایت ننموده و همواره بر خودخواهی آن مرد شریف تاکید ورزیده اند….
  لذا جهت تنویر افکار عمومی و بازخوانی تاریخ سیاسی استان چند نکته ای را معروض میدارم؛
  1 – بنا به مصالح کلی اصلاحات و همچنین حفظ وحدت و همبستگی نیروها اصلاح طلب استان ، ضمن احترام و ارادت خدمت همه اصلاح طلبان کاندیدای مرکز استان آقای سید باقر موسوی ، سید صدرالدین رجایی نسب ، دکتر محمد بهرامی و همچنین منتخب مردم شریف بویراحمد و دنا جناب آقای حاج زارعی در خصوص انتخابات اخیر در مرکز استان سخنی نمی گوییم و تحلیل و بررسی آن را بعهده بزرگان اصلاح طلب حوزه بویراحمد می سپاریم.
  2 – آقای حاج بهرام تاجگردون، انقلابی قبل از انقلاب و اصلاح طلبی شفاف ، متدین و راست قامت بوده و در تمامی دوره هایی که یا رد صلاحیت شدند و یا انتخابات باطل شد ، همواره با نظام و انقلاب قهر ننموده و ضمن معرفی کاندیدایی اصلاح طلب و یا نزدیک به جریان خط امام (ره) ، بعد از حذف خود، اقدام نمودند.
  و موارد مشخص آن معرفی آقای حجه الاسلام محقق در انتخابات دور پنجم مجلس شورای اسلامی و آقای عبدالرحیم رحیمی در انتخابات میاندوره ای مجلس ششم توسط جناب آقای بهرام تاجگردون است.
  لذا القای این مطلب که آقای حاج بهرام تاجگردون نماینده ادوار اول و سوم حوزه کهگیلویه و گچساران بعد از خود دنبال عدم موفقیت اصلاح طلبان بوده اند، امری خلاف واقع و مغایر تمامی مستندات تاریخی استان است.
  3- انتظار می رود بزرگان اهل قلم در نوشتار خود ضمن رعایت انصاف و اخلاق ، مباحث و مستندات تاریخی انتخابات های گذشته را بدقت مرور فرمایند.
  26 بهمن ماه 1394
  فرید محمدی تبار

 • نوروز گفت:

  این آقای طاهره هر دفعه نگارشش فرق می‌کنه! نثرش یه بار ساده‌ است یه بار پیچیده! پیداست با نوشتنش متن‌هاش حسابی مشکل داره!
  در ضمن جناب طاهری دفاع شما از قوم و خویش‌ نفر چهارمی‌تون با این شیوه که بخواهید به سید باقر عزیز حمله کنید به نظر حقیر تف سربالاست! گفتید بهرامی اصلاح طلبه و خواجه حافظ هم می‌داند! کاندیدای چهارم شده سال ۹۰ خیلی ساده ازش پرسیدن( در تالار بلوط و توسط یک دانشجوی دختر) شما اصلاح طلبید؟ و تنها گفت من جوهره‌ام اصلاح طلبیه! حرفی که آقای نیکبخت هم این اواخر بیان کردن! جرئت اینکه بگوید: بله من اصلاح طلبم رو نداشت! بماند مصاحبه بسیج! دست از این رفتار کبک‌‌‌گونه برداریم

 • ناشناس گفت:

  چرا کامنت های گزینش شده خودتون رو انتشار میدین؟؟؟؟
  من یه کامنت نوشته بودم که نکته بدی هم نداشت ولی انتشار ندادین. جالبه باید کامنت اصلا اخمی به نویسنده «تصمیم صایب» نکرده باشه نه؟

 • الوندي گفت:

  با سلام
  جناب حمید طاهری بویراحمدی:
  حسب اعتقادات قلبی مردم منطقه جلیل، نویسنده مقاله “تصمیم صائب سید باقر” عمرا دنبال اخذ امتیاز از جریانات سیاسی نبوده و نخواهند بود اگه قرار باشه ایشون مثلا از جریانات سیاسی مطالبه ای داشته باشد، ریاست دانشگاه و دانشکده و …. جوابگوی خدمات فقط پدربزرگ ایشون به انقلاب نخواهد بود. ایشان همواره در جبهه اصلاحات بوده و خاک اصلاحات رو خورده و همواره مدافع جناب کروبی بوده اند. شماها که اعتقاد دارید مجمع صوری اصلاح طلبان کلی هنر داره خب لااقل یه شخصیتی مثل سید باقر به جامعه معرفی کنید اگه میتونید. ما همه چشم به راهیم.

  • جلیل گفت:

   حسب کدوم اعتقادات؟؟ اعتقادات قلبی مردم جلیل به چی؟؟ مگه تواز همه اعتقادات مردم جلیل خبرداری؟؟ مگه تو نماینده همه مردم جلیلی؟؟ که فامیلیت رامینویسی واز طرف همه مردم جلیل نطق ونظرمیدهی؟ عمرا دنبال امتیاز ازجریانات سیاسی نبوده؟ کشواد سیاه پور خودش اگر بیاد بااین صراحت اعتمادی که تو نظردادی درمورد خودش نظرنمیده . بعید میدانم خودت جلیل واقعی باشی! اگر مطالعه ای از جریانات سیاسی نداشت پس درگیری اش با ارژنگ بخاطر چه بود که منجر با اخراجش از دانشگاه شد؟ بخاطر ارث پدری که نبود، بود؟ که متعاقب آن هدایت خواه آمد وسیله پور راح ماست کرد وبرگردوندش به دانشگاه؟. ریاست دانشگاه دانشکده مگه همینطوریه؟ مگه میشه بدون مدرک دکتری وعضویت هیئت علمی مسولیت اینطوری گرفت؟ شاید شما از قوانین آموزشی دانشکاها خبر نداری. بورس شدنش برای دکترا از طرف دانشگاه یاسوج در دانشگاه شیراز بعد از محرز شدن مدرک دانشگاه آزادیش در زمان هدایت خدا ارژنگ ودولت اصولگرا آخ امتیاز سیاسی نیست نوسانگر اصلاح طلب بودن سیاه پوره؟ چرا حرف غیرواقعی اغراق تحویل ملت میدهی؟ از فضل پدر چه حاصل را ک کنار بگذاریم و فرض بر فضل باشد مثلا. میشه از خدمات پدربزرگ ایشون برای انقلاب بگویی؟ اگر هر معارضات ومحاربه ای با رژیم طاغوت مشروعیت داشت که الان باید توده ها منافقین و.. دایه دار شهادت و انقلاب و.. بودند. چرا ازخدمات برای انقلاب شهادت وایثار ورشادات جانفشانی شهیدان جانبازان هشت سال دفاع مقدس را مثال نمیزنی؟ شهیدانی چون علیزاده خدا رم. باقرپور الوند سرشت محمدزاده شهبازی و.. و رزمندگان و جانبازان وسرداران بی ادعا برای انقلاب خدمات فراوانی داشتن یا یاغیان که هر دلیلی جز انقلاب ومذهب داشتند،؟ اگر به قول شما خدمات داشتند پس چرا از رژیم طاغوت تا اول انقلاب مستمری و پول میگرفتند؟ چرا زنان کودکان و مردم مظلومی که در حمله هوایی رژیم طاغوت ارائه جلیل کشته شدند را اسمی از شان نبردی؟ اینان هیچگونه مستمری وصولی عایدشان نشد نگرفتند از طاغوت.

   • الوندی گفت:

    با سلام.
    دوست عزیز جناب جلیل محترم
    به نظر من شما بیش از حد از کوره در رفتید و زود قضاوت کردید. تا جایی من اطلاع دارم منطقه جلیل شهیدی به نام الوندسرشت تا الان نداشته. هنر ما فقط تخریب هم ولایتیه. اگه مثل برخی طوایف بویراحمد امتیاز میگرفتیم الی الابد تو بوق و کرنا بود. الان حمید طاهری میگه ایشون به خاطر وعده ریاست دانشکده !!!!!! تغییر موضع داده!!!! واقعا هویت جلیلی را میشه با این چیزا عوض کرد؟؟؟؟ قضاوت با خودتون.

  • جلیل گفت:

   قضاوت زودهنگام باید نتیجه اش ناصحیح باشد. که شما نتوانستید دلیلی مبنی برناصحیح بودن قضاوت من بیاورید هرچند بنظرم بیان حقیقت. قضاوت نیست. اغراغ و غلوکردن اسطوره نامشروع ساختن. نتیجه ای ندارد وبامقابله ای که مبتنی بر بیان حقایق معقول ودلایل مستند است روبه رو میشود تا اذهان ملت دچار تشویش نشود که متاسفانه شما فک میکنیداین روش از کوره در رفتن است. احتمال من مبنی بر جلیل نبودن شما بصورت واقعی به حقیقت نزدیک ترشد چون شهیدی بزرگوار والا مقام چون شهید علی باز الوند سرشت(زادازاد )را یا نمی شناسی یا چنان محودرفرهنگی شده ای که با ایثار و شهادت و دفاع مقدس و.. کاری ندارد ودنبال اسطوره… ادامه کامنت بعد

  • جلیل گفت:

   که دنبال استفاده شخصی و اخذ امتیازات سیاسی از فرهنگ انقلابی ولایی شهادت وایثار و دفاع مقدس شده اید که هدف آن مصادره این مقدسات به نفع کسانی است که هیچ سهم تاثیری در آن نداشته اند و این تخطی قطعا با مخالفت ومقاومت مردمی که شهید داده اند واایثار گر بوده اند مواجه خواهد شد چون این مقدسات ثمره وسترن انقلاب و نظام هستند جانانه از آن پاسداری میشود. این مقاومت و دفاع از ارزشهای انقلاب و نظام را شما تخریب همولایتی مینماید و تعبیر میکنید؟؟ هرکسی که بقول شما امتیاز گرفته. به این سبک وروش نبوده ومقدسات شهادت و انقلاب را بازیچه امتیاز گرفتن قرار نداده اند. شما در کامنت اول امتیاز گرفتن و مطالبه و…

  • جلیل گفت:

   را رد کردی ولی الان داری به امتیاز و مطالبه گرفتن دم میزنی. شما اگر بقول خودت دنبال مطالبه وامتیاز سیاسی نبوده اند پس نباید اخذ امتیاز و.. سایر طوایف برایت مهم باشد و نباید بیانش کنی. مطالب دلایل بنده در کامنت اول واضح و مستند با ذکر دلیل هستند اگر میتوانی دلیلی بر رد و عدم صحت یکی از آنها بیاور. شما باوجود عمده نکاتی که گفتم فقط بر نشناختن ونبودن شهیدی چون شهید والامقام علی باز الوند سرشت تکیه کردید که این پاسخ شما خیلی از حقایق را بیشتر روشن کرد امید وارم که با فرهنگ شهادت و دفاع مقدس نااشنا نشوی ونباشی. نظر آقای طاهری را اگر میتوانی با ذکر دلیل رد کن که گفته بخاطر وعده رئیس دانشکده….

  • جلیل گفت:

   با این اوصاف پس چرا الان شده حامی اصلاح طلب وسید باقر دولت اصول گرا و..!!!!؟؟؟ شما حمایت منطقی کنید از ایشان واگر میتوانید نظر آقای طاهری را رد کنید بصورت مستند با ذکر دلیل و رابطش ندهید به طائفه جلیل چون طاهری مخاطبش را جلیل قرار نداده و دلیل ندارد با این حرف سعی بر تحریک طائفه جلیل برای دفاع از یک شخص که نه خودش جوابی برای ظاهری دارد ونه تو میتوانی دفاعی معقول ازش بکنی. این روش ترفندی کودکانه بیش نیست که تعصب جلیل را به نفع یک شخص مصادره بشود. بقول شعر تا سالمه بدجلوه و تا تی منه جوتلویه. قضیه شخصی منحصر به عمل یک شخص چه ربطی به جلیل دارد؟ مشتاقم جواب مطالب کامنت اولم را بدهی؟؟

  • جلیل گفت:

   اعمال یک انسان چه ربطی به هویت جلیلی بودنش دارد؟ شما چرا همش برای دفاع نامعقول از جلیل بودن استفاده میکنی؟؟ مگر آقای سیاه پور چون جلیلی است حق بااوست؟؟ این حرف شما که درموقع دفاع ازیک شخص پای طایفه جلیل راپیش میکشی عین آن ضرر وستمی است که بواسطه اعمال عوامل گجستان و حکومت طاغوت وتقابل ودرگیری آنها بایکدیگر به سمت مردم وزنان کودکان بی گنا ومطلومی از طایفه جلیل رسیدکه جانشان را ازدست دادند بوسیله تیرباران هوایی عناصرطاغوت. آنان هیچ نقش وهدف خواسته ای وامتیازی از درگیری گجستان نداشتند. وبازماندگان انان بعداز حادثه گجستان تا ظهور انقلاب شکوهمند هیچ پول وامتیاز ومستمری از طاغوت نگرفتند و..

  • جلیل گفت:

   و حتی الان نام ونشانی از آنان نیست مثل مرحومه مشتری ویسی و فرزندان مرحوم اسفندیار صفر زاده و.. از طایفه جلیل. بازماندگان ایشان بعد از انقلاب تا الان دنبال مصادره انقلاب و ارزش ها به نفع خودشان به باوجود که مظلومانه توسط رژیم طاغوت به شهادت رسیدند. نبوده اند ونمیگویند وادعاییی ومنتی بردوش نظام نمیگذارند ودنبال اخذ امتیاز سیاسی و.. از نظام اسلامی نیستند. اگر هر معارضت ودرگیری با سربازان مامور ومعذور که درستم طاغوت قرارداشتند. مشروعیت داشت واز اهداف انقلابی وامام وملت بود پس چرا امام ره به ملت میگفت با دادن گل به سربازان معذور آنان را از عوامل طاغوت جدا سازیدچون فرزندان همین ملت هستن؟؟

  • جلیل گفت:

   اگر کسی بقول شما برای انقلاب خدمات داشته پس نباید ان اشخاص وبازمانده هاشان در بدو ظهور انقلاب اسلامی ایران دستگیر مجازات میشدند توسط نیروهای انقلابی. مگر میشود کسی برای انقلاب خدمت کند و در جوابش مجازات شود؟؟ محال است چنین چیزی در حکومت اسلامی ودر سایه ولایت و حضور ملت شهید پرور.

 • مجيدي گفت:

  نمی دونم راست میگن که این مقاله ها رو آصف آصف جاه برای حمید طاهری می نویسه یا نه .بهتره سایت استان در این خصوص هم گزارشی مقاله ای یه چیزی بنویسه.آخه میگن حمید طاهری …………………..

  • امین گفت:

   من هم جریان آقای آصف جا را شنیده ام و با شناختی که از دو طرف دارم بنظرم درست است

 • ناشناس گفت:

  اگه نظر شما اینه که سید باقر از عدم قبولی بهرامی خوشحاله شده وحتی حاضر بود هدایت خواه هم پیروز بشه ولی بهرامی پیروز نشه پس به مقصود خود رسیده ولی شما چرا میگید بازنده سید باقره ?پس بین حرفتانان تناقضه ثانیا فکر نکنم ازنظر سیاسی شما در حدی باشی که در مورد سید باقر بخواهی اظهار نظر کنی

پربازديد