تاریخ درج خبر : 1394/12/26
کد خبر : ۵۳۷۵۴۹
+ تغییر اندازه نوشته -

پاسخی به حمبد طاهری بویراحمدی در رابطه با بهرام تاجگردون

پس از انتخابات 7 اسفند در حوزه بویراحمد و دنا برادر عزیزی (حمید طاهری بویراحمدی) اقدام به انتشار چندین مقاله و یاد اشت در نقد مواضع جناب آقای سید باقر موسوی مرقوم فرموده اند. و در این مطالب یک نکته را مرتب تکرار می فرمایند؛،،،،، که جناب آقای بهرام تاجگردون همواره بعد از خود اصلاح طلبی را حمایت ننموده و همواره بر خودخواهی آن مرد شریف تاکید ورزیده اند….
لذا جهت تنویر افکار عمومی و بازخوانی تاریخ سیاسی استان چند نکته ای را معروض میدارم؛
1 – بنا به مصالح کلی اصلاحات و همچنین حفظ وحدت و همبستگی نیروها اصلاح طلب استان ، ضمن احترام و ارادت خدمت همه اصلاح طلبان کاندیدای مرکز استان آقای سید باقر موسوی ، سید صدرالدین رجایی نسب ، دکتر محمد بهرامی و همچنین منتخب مردم شریف بویراحمد و دنا جناب آقای حاج زارعی در خصوص انتخابات اخیر در مرکز استان سخنی نمی گوییم و تحلیل و بررسی آن را بعهده بزرگان اصلاح طلب حوزه بویراحمد می سپاریم.
2 – آقای حاج بهرام تاجگردون، انقلابی قبل از انقلاب و اصلاح طلبی شفاف ، متدین و راست قامت بوده و در تمامی دوره هایی که یا رد صلاحیت شدند و یا انتخابات باطل شد ، همواره با نظام و انقلاب قهر ننموده و ضمن معرفی کاندیدایی اصلاح طلب و یا نزدیک به جریان خط امام (ره) ، بعد از حذف خود، اقدام نمودند.
و موارد مشخص آن معرفی آقای حجه الاسلام محقق در انتخابات دور پنجم مجلس شورای اسلامی و آقای عبدالرحیم رحیمی در انتخابات میاندوره ای مجلس ششم توسط جناب آقای بهرام تاجگردون است.
لذا القای این مطلب که آقای حاج بهرام تاجگردون نماینده ادوار اول و سوم حوزه کهگیلویه و گچساران بعد از خود دنبال عدم موفقیت اصلاح طلبان بوده اند، امری خلاف واقع و مغایر تمامی مستندات تاریخی استان است.
3- انتظار می رود بزرگان اهل قلم در نوشتار خود ضمن رعایت انصاف و اخلاق ، مباحث و مستندات تاریخی انتخابات های گذشته را بدقت مرور فرمایند.

26 بهمن ماه 1394
فرید محمدی تبار

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد