تاریخ درج خبر : 1394/12/27
کد خبر : ۵۳۷۶۲۰
+ تغییر اندازه نوشته -

بروز 35 درصد تصادفات رانندگی کهگیلویه و بویراحمد تنها در دو محور این استان

رئیس پلیس‌راه کهگیلویه و بویراحمد از محورهای پر خطری در این استان خبر داد که 35 درصد تصادفات برون‌شهری رانندگی استان در آن‌ها اتفاق می‌افتد.

به گزار سایت استان به نقل از فارس، سرهنگ منوچهر سیاهپور در جمع خبرنگاران با تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال جدید اظهار کرد: خوشحالی ما هنگامی خواهد بود که کمترین تصادفات و اتفاقات را در جاده‌های برون‌شهری استان مشاهده کنیم.

رئیس پلیس‌راه استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: با فرا رسیدن تعطیلات نوروزی جاده‌های استان ترافیک بیشتری را به خود خواهند دید چرا که کهگیلویه و بویراحمد مقصد گردشگری بسیاری از هموطنان در این ایام است.

این فرمانده انتظامی افزود: هر چند که کارها و اقدامات خوبی برای استانداردسازی جاده‌های استان صورت گرفته اما هنوز بسیاری از محورهای مواصلاتی نیاز به کار بیشتری دارند.

وی کم‌عرض بودن بسیاری از محورها و وجود نقاط حادثه‌خیز را از مشکلات جاده‌های برون‌استانی عنوان کرد و گفت: به همین دلیل از رانندگانی که قصد عبور در جاده‌های استان را دارند تقاضای رعایت قانون و مقررات را داریم.

سیاهپور از گشت‌های شبانه‌روزی در محورهای استان به خصوص در ایام تعطیلات همزمان با اجرای طرح نوروزی و همکاری با سایر دستگاه‌ها خبر داد و گفت: پلیس‌راه در تعاملی خوب و تنگاتنگ با سایر ادارات و دستگاه‌های خدمات‌رسان و امدادی در تعطیلات نوروزی به دنبال ایجاد امنیت در محورهای مواصلاتی استان است.

وی یکی از مشکلات استان را کوهستانی بودن برخی نقاط دانست و گفت: در برخی جاده‌ها مانند یاسوج به اصفهان و دهدشت به بهبهان مشکلات بیشتری نسبت به سایر محورها داریم.

این فرمانده انتظامی افزود: 35 درصد از تصادفات جاده‌ای در این محورها اتفاق می‌افتد که از رانندگان و عابرانی که قصد گذر از این جاده‌ها را دارند تقاضای دقت بیشتر در رانندگی و توجه به قانون و علائم راهنمایی و رانندگی را داریم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد