تاریخ درج خبر : 1394/12/27
کد خبر : ۵۳۷۶۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -

معاون علوم پزشکی یاسوج خبر داد: اعتبارات 2/5 میلیارد تومانی راه‌اندازی مرکز ناباروری یاسوج

معاون علوم پزشکی یاسوج از اعتبارات 2.5 میلیارد تومانی برای راه‌اندازی مرکز ناباروری یاسوج خبر داد.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، پرویز یزدان‌پناه در یاسوج با اشاره به خدمات ارائه شده توسط علوم پزشکی، اظهار کرد: رسیدگی به وضعیت بهداشتی و درمان مردم یکی از سیاست‌های مهم وزارت بهداشت است.

وی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی طرح‌ها و پروژه‌های پزشکی و بهداشتی متعددی را تاکنون انجام داده است، افزود: برخی از این پروژه‌ها تکمیل شده و در هفته سلامت (اردیبهشت‌ماه سال آینده) با حضور مسئولان افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار خواهند گرفت.

این مسئول مشکلاتی مانند نازایی را یکی از مهم‌ترین موضوعات مورد توجه علوم پزشکی استان عنوان کرد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی نهایت تلاش خود را برای مرتفع شدن این مشکل در استان به کار گرفته است.

معاون درمان علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد بررسی و درمان نازایی را از اولویت‌های مهم دانشگاه علوم پزشکی دانست و گفت: راه‌اندازی مرکز ناباروری یکی از اموری بوده که در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.

یزدان‌پناه با عنوان اینکه تاکنون 2.5 میلیارد تومان تجهیزات ویژه این مرکز خریداری شده است، یادآور شد: هزینه ساخت این مرکز از طرف وزارتخانه تامین شده و امیدواریم که تا تابستان 95 بتوانیم آن را راه‌اندازی کنیم.

وی، زیربنای این مرکز را 700 متر مربع بیان کرد و افزود: این مرکز در بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج راه‌اندازی خواهد شد.

یزدان‌پناه نازایی و ناباروری در زوجین را یکی از عوامل مهم طلاق دانست و تصریح کرد: امیدواریم با راه‌اندازی این مرکز بتوانیم مشکلات نازایی را بررسی و آن را حل کنیم تا بنیان خانواده‌ها محکم‌تر بماند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد